E-shop ASPINTOA®

Produkty pro rozvoj angličtiny a osobní rozvoj

e-shop produkty pro děti
e-shop produkty pro studenty
e-shop produkty pro dospělé
e-shop produkty pro rodiče
e-shop produkty pro školy
e-shop produkty pro firmy a podnikatele

Wordeso

Netradiční anglické pexeso, které pomáhá rozvíjet komunikaci v angličtině. Zabavte se spolu s dětmi a trénujte paměť, slovíčka a tvorbu vět.

Grammax

Skvělá pomůcka pro výuku a procvičování gramatiky, která bude vaše děti bavit. Mluvte spolu a přitom si zafixujte formální pravidla jednou provždy.

Sady produktů

Když jeden box nestačí, jsou tu celé sady produktů. Využijte výhodné nabídky a rozmluvte sebe, svou rodinu, školu i firmu.

Klubová trika

Máte doma superhrdinu, slavnou rockovou hvězdu nebo rebela? Ukažte svůj pokrok a odlište se od ostatních moderním trikem. Pouze na našem e-shopu!

Hodnocení produktů

“Způsob výuky angličtiny formou karet je naprosto jedinečný! Jedeme s Bertíkem zatím “superhrdiny” a je to více zábava než učení, takže je do toho celý hr a večer ještě před knížkou saháme po boxu (…)”

Eva Šimonová a syn Bertík (8 let)

” (…) Děti na začátku sice rozuměly otázkám, ale odpovídaly jednoslovně, po pár cvičení s lehkostí odpovídaly celou větou a byly velmi nadšené a samy od sebe chtějí “jít dělat angličtinu”. Teď jsme ve fázi, že mě nechtějí nechat ani přečíst ty otázky. A já je mohu po každé kartě pochválit, protože jim to tak jde!

Míša Votýpková a dcery (6 a 8 let)

Nenechte si ujít novinky