O nás

Odvážné plány a vize založené na zkušenostech a lásce ke vzdělávání

Kdo jsme

Aspintoa vznikla na základě potřeby vytvořit nové vzdělávací programy a produkty pro současné a budoucí generace. Díky dlouholetým zkušenostem z vedení offline Atlanty Akademie jsme tuto výzvu pojali komplexně a rozhodli se vytvořit platformu pro vzdělávání, která bude působit nejen lokálně v Královéhradeckém kraji, ale i regionálně v rámci celé ČR s výhledem na strategické rozšíření nabídky služeb na evropskou a globální úroveň. Jako partneři Learnlife se podílíme na vývoji ekosystému celoživotního učení, které mění celosvětový standard v pohledu na vzdělávání. 

Jsme tým vždy skvěle naladěných SPINTO® Leaderů, kteří přináší radost, energii, inspiraci a nadšení nejen pro angličtinu, ale i poznání sebe sama. Baví nás vidět naše klienty smát se, zatímco se neustále zlepšují v tom, co je pro ně důležité. Jsme hrdí na to, že můžeme být součástí jejich rozvoje a těšíme se na další výzvy, které nám naše práce přinese.

Cesta k ASPINTOA®

Zaměření ASPINTOA®

  • Rozvoj jazykových kompetencí
  • Transformace myšlení metodou SPINTO®
  • Komunikační dovednosti metodou FASCINATE®
  • Leadership a manažerské kompetence pro podnikatele

Náš přístup

Naše výuka je založená na registrované metodě SPINTO®, která představuje funkční a unikátní formu osobnostního rozvoje. Propojuje reálné pokroky v oblasti jazykových dovedností a komunikačních schopností spolu se skutečným světem leaderů, myšlením úspěšných osobností a individuálním seberozvojem našich klientů. 

Vynalezli jsme systém, díky kterému se učí od lidí z celého světa, otáčí jejich znalosti do svého prostředí a stávají se tak leaderem svého života. Učíme tím, že inspirujeme, motivujeme a podporujeme jedinečnost každého účastníka programu tak, aby dokázal proměnit informace v akci. Atraktivní vzdělávání stavíme na otázkách a pomáháme tak najít vlastní cestu a způsoby řešení problémů v neustále se měnícím prostředí.

Umíme zpracovávat know-how světa a tvoříme z něj produkty a programy, které nabízíme pod značkou ASPINTOA®. Přinášíme radost ze vzdělávání a tvoříme SPINTO SVĚT, kde lidé mluví, inspirují a společně mění sebe i svět.

“Šárku jsem původně oslovil kvůli zlepšení své angličtiny. Po několika měsících spolupráce mohu říct, že obrovský progress v angličtině je jen přidaná hodnota k celkovým zkušenostem, které jsem prostřednictvím mentoringu Šárky získal. SPINTO® metoda je absolutní bomba. Než jsem potkal Šárku, byl jsem smířen s tím, že moje hlava je především na čísla a nikoliv na jazyky. Nyní mohu říct jen to, že je to o tom, jak si to sami nastavíte. Díky Šárko.

Ing. Michal Fiala

Messenger Marketing Expert

Co je pro nás důležité

Komplexnost

Vzdělávání pro každého

Věnujeme se jazykovému vzdělávání a osobnostnímu rozvoji dětí od 4 let, učitelů, rodičů, firem a podnikatelů.

Partnerství

Měníme školy na kluby

Našim studentům nepřednášíme, ale mluvíme s nimi, čímž podporujeme jejich proaktivitu a schopnost spolupráce.

w

Kompetence

Jazykový a osobní rozvoj

Dosáhnete schopnosti samostatně uvažovat a využívat další dovednosti, které se naučíte díky přesahu do dalších oborů.

Samostatnost

Rodiče jako učitelé

Nabízíme efektivní nástroje pro trénink angličtiny a rozvoj osobnosti dětí pod vedením rodičů, včetně asistence.

R

Budoucnost

Leadeři místo followerů

Probudíte v sobě sebevědomí a kompetence pro aktivní vedení a vlastní přístup, místo pasivního  následování.

Přístupnost

Trénujte kdykoli a kdekoli

Naše produkty a programy se přizpůsobí vašim možnostem; trénujte doma, ve škole, v práci, nebo dohromady.

Nejsme v tom sami

Je pro nás důležité, aby všechno, co děláme, bylo v souladu s našimi hodnotami. Vybíráme si partnery a metody, které nám pomáhají změnit formální a mimoškolní vzdělání, posouvají nás dál a inspirují nás i naše klienty.

Otevřený ekosystém pro nové vzdělávání

Revoluční, individualizované vzdělávání, zaměřené na proaktivní, účelové a osobní vzdělávání, s podporou spolupráce, kritického myšlení a aktivního řešení problémů.

Unikátní systém pro zlepšení komunikace

Metoda založená na osobnostním testu, který nediagnostikuje, ale inspiruje. Pojmenuje silné stránky a pomůže se zaměřit na jedinečnost a efektivitu komunikace.

Kdo stojí za ASPINTOA®

V roce 2002 založila Šárka Králíčková Atlantu Akademii, aby pomohla dětem uspět v angličtině a ukázala jim radost ze vzdělávání. Denně jezdila po školách a školkách v Královéhradeckém kraji. Pak se ocitla v červených číslech a rozhodla se pro změnu. Začala na sobě pracovat jako podnikatelka, ne jen jako lektorka angličtiny. Učila se od lídrů z celého světa, pracovala na svém fixním myšlení a osobnostním rozvoji. Sestavila ekosystém vzdělávání od malých superhrdinů až po dospělé leadery. Vytvořila vlastní SPINTO® metodu, díky které může angličtinu trénovat dlouhodobě efektivně a vytvářet produkty a programy pro budoucí generace. Probouzí leadery, kteří povedou své SPINTO® kluby a společně se Šárkou pomůžou rozmluvit Česko.

aspintoa - šárka králíčková

Kdo stojí za ASPINTOA®

V roce 2002 založila Atlantu Akademii, aby pomohla dětem uspět v angličtině a ukázala jim radost ze vzdělávání. Denně jezdila po školách a školkách v Královéhradeckém kraji. Pak se ocitla v červených číslech a rozhodla se pro změnu. Začala na sobě pracovat jako podnikatelka, ne jen jako lektorka angličtiny. Učila se od lídrů z celého světa, pracovala na svém fixním myšlení a osobnostním rozvoji. Sestavila ekosystém vzdělávání od malých superhrdinů až po dospělé leadery. Vytvořila vlastní SPINTO® metodu, díky které může angličtinu trénovat dlouhodobě efektivně a vytvářet produkty a programy pro budoucí generace. Probouzí leadery, kteří povedou své SPINTO® kluby a společně se Šárkou pomůžou rozmluvit Česko.

Staňte se SPINTO® Leaderem!

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® Leadery, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Pomáháme

S podporou neziskových organizací jsme začali už v Atlantě akademii, kde jsme se stali Dobrým andělem a Přítelem dětí UNICEF tím, že posíláme 1 Kč za každé dítě z každé realizované hodiny na podporu jednotlivých organizací.

Koncept této podpory jsme převzali pro společnost Aspintoa s.r.o. a rozhodli se kromě toho začít podporovat také dětské domovy a nemocnice. Za každou stou objednávku realizovanou na e-shopu věnujeme jeden SPINTO® Box dětem a vychovatelům do vybraného zařízení.

certifikár dobrého anděla
Přítel dětí unicef

Nenechte si ujít novinky