Reference

Spokojení klienti angličtiny, metody SPINTO® a FASCINATE®

“Můj syn Henryk (8let) má se Šárkou pravidelně 2x týdně 30min. online lekce angličtiny posledního půl roku. Jsme oba nadšení. Nejen že výuka syna baví, ale já vidím velké pokroky v jeho jazykové vybavenosti. Cílem bylo jej rozmluvit ve větách, což se podařilo díky Šárce za velmi krátkou dobu.Henryk oceňuje, že je každá hodina jiná. Baví jej.Tím, že je lekce na naši žádost kratší, ale 2x týdně, udrží pozornost a je v kontaktu s jazykem častěji. Když syn skládal Cambridgské zkoušky, Šárka předtím zacílila výuku na připravu na tuto zkoušku.Syna nejvíce baví Genki English. Líbí se mu, že je Šárka veselá, pozitivně motivuje, lekce je interaktivní ( může klikat cosi na obrazovce, zajímá se o témata jemu blízká. Nám rodičům vyhovuje online formát- nemusíme nikam jezdit- ušetří nám to čas. Ve spolupráci budeme pokračovat a velice doporučujeme i ostatním dětem a dospělým.”

Lucie Šimková – syn Henryk, 8let

Na Speak Up cards mě překvapilo, že je to výuka na na jeden rok. Cenově jsou to jen necelé 2 000 Kč. Když moje děti navštěvovaly kurzy angličtiny, které nás na rok za jedno dítě vyšly na 5 600Kč, přitom ale nebyly v angličtině aktivní tak, aby uměly odpovídat s lehkostí a už vůbec netvořily otázky. Překvapila mě lehkost “výuky”, jde o zábavu pro nás pro všechny, díky které se rozmluvíme bez únavného biflování.

Děti na začátku sice rozuměly otázkám, ale odpovídaly jednoslovně, po pár cvičení s lehkostí odpovídaly celou větou a byly velmi nadšené a samy od sebe chtějí “jít dělat angličtinu”. Teď jsme ve fázi, že mě nechtějí nechat ani přečíst ty otázky. A já je mohu po každé kartě pochválit, protože jim to tak jde!”
 
Míša Votýpková – maminka dvou dcer 6 a 8 let

“Chci Vám poděkovat za skvělou práci, kterou v této nelehké době odvádíte .  Obě moje děti byly z výuky online nadšené. Bylo to pro ně zase něco nového. Děti dělají Vaší zásluhou v angličtině  velké pokroky a hlavně je to baví. I já jsem se inspirovala a dnes poprvé vyučovala čj online  přes ZOOM. Vám všem, celému teamu přeji, ať se Vám daří a máte hodně spokojených a vzorných studentů!”

Eva Hofmannová 

“Naše Aňa o vás mluví jen hezky, potkává se s vámi druhý rok a je s vaší výukou angličtiny moc spokojená a vždycky se na ni těší a minimálně každý čtvrtek jste tak na chvíli součástí naší rodiny. Když přišel zákaz chodit do školky, první, na co se Aňa ptala, byla angličtina. Ze zjištění, že opravdu nebude, byla vážně zklamaná. Takže za to, že jste rozjeli tenhle online kurz jsme vám nesmírně vděční! Byla moc spokojená. A my jako rodiče vám moc děkujeme, že jedete dál za všech podmínek a neudělali jste si prázdniny.”

Věra a Pepa Krtilovi z Třebechovic

“Angličtina s Martou je super. Marta je flexibilní, dokáže vždy najít zajímavý materiál ke konverzaci, kde si připomenu slovíčka a o tématech se pak snažím i konverzovat. Do hodin včlení i gramatiku, kterou si procvičím a oživím. Myslím, že mě tyto hodiny posunuly ve smyslu nebát se tolik mluvit – i když jistě s chybami a dále můžu říci, že porozumění se o hodně vylepšilo a zlepšila se moje slovní zásoba.
Moc Vám oběma děkuju. “

MUDr.Veronika Ambrožová

www.diabetin.cz

“Na začátku spolupráce byla touha komunikovat a neustále se posouvat vpřed.Každý týden detailně rozebíráme zajímavé a inspirativní téma. Za každou větou následuje otázka JAK, která mi pomáhá najít moje PROČ. Výsledkem je pro mne svoboda a možnost mluvit v angličtině bez obav. Již několikrát se mi to potvrdilo. Díky Šárko za více než roční motivující spolupráci. Těším se na další týden.

Jan Novotný
Odborný koordinátor svařoven Kvasiny
ŠKODA AUTO a.s.

“Tento rok navštěvují Atlantu už všechny naše děti (celkem tři). Viktorka je ve školce nadšená z Honzy a David i Bára moc chválí Martu. Takže Marta byla dobrá volba! Moc ti za všechno děkuji – za tvoji lásku a energii, kterou všechny kolem nabíjíš.”

Markéta Hůlková

“Co děláte společně s celým týmem má opravdu smysl. Myslím si, že všichni v životě alespoň jednou zažijeme ten moment, kdy si říkáme, jestli to co děláme má nějaký smysl, jestli to vůbec někdo dokáže ocenit. Atlanta mi hodně pomohla a i když ještě zdaleka nejsem na tom vrcholu plynule mluvícího člověka, každá hodina mi pomáhá dostat se tam. Z každé hodiny odcházím nejen obohacená několika novými slovíčky, ale také různými zajímavými poznatky z témat, které jsme tu hodinu probírali. Věřím, že nejsem jediná, která má vždy vždy po skončení lekce dobrou náladu a dobrý pocit z toho, že jsem zase urazila kousek cesty k tomu vrcholu. Ale nic z toho bych nedokázala díky pravidelným kurzům a milému přístupu. Opravdu si moc cením vaší práce.”

Lucie Zelená

“Moc děkujeme, že výuka pokračuje dál.Jsem z toho od začátku nadšená, protože anglickou konverzaci na úrovni s holkama opravdu nezvládnu…. Školy by si z vás měly vzít příklad… Tam ta komunikace a zpětná vazba celkem vázne.”

Jitka Štěpánková

“Moc děkujeme za takový přístup, za vaši aktivitu, inspiraci, přemýšlení, nové myšlenky! Jdete do všeho, nenecháte se ničím odradit a my všichni, včetně dětí, jsme vám za to moc vděčni.

Šrámkovi

Spolupráce s Šárkou a její SPINTO® metodou je neskutečně efektivní, vzdělávající a zábavná. Stejně tak poznání skrz metodu Fascinate®, která mi přinesla nové pohledy a pojmenování sebe sama. Obě metody spolu se Šárkou, která je žena na svém pravém místě, mě posunuly skokově kupředu a já jsem si stoporocentně jistá, že z těchto zdrojů budu čerpat celý život. Šárko, děkuji a těším se na pokračování.

Jitka Zoderová
IKIGAI COACH

“Šárku jsem původně oslovil kvůli zlepšení své angličtiny. Po několika měsících spolupráce mohu říct, že obrovský progress v angličtine je jen přidaná hodnota k celkovým zkušenostem, které jsem prostřednictvím Šárky mentoringu získal. SPINTO® metoda je absolutní bomba. Než jsem potkal Šárku, byl jsem smířen s tím, že moje hlava je především na čísla a nikoliv na jazyky. Nyní mohu říct jen to, že je to o tom, jak si to sami nastavíte. Díky Šárko.”

Ing. Michal Fiala

MESSENGER MARKETING EXPERT

“Pravidelné tréninky SPINTO® metodou s Šárkou jsou pro mě nesmírně inspirativní a efektivní. Inspirativní proto, že nasávám každý den know-how od předním leaderů z celého světa. Efektivní proto, že kromě leadershipu denně používám a zlepšuji svou angličtinu. Investice do koučinku s Šárkou formou SPINTO® metody jsou pro mě nejlépe investovanými financemi poslední doby.”

PETR NĚMEČEK
obchodní ředitel ANTEE, s.r.o.

Každý den o malý krok. V angličtině, plánování, prezentaci, byznysu a čemkoli dalším, co si pro daný týden vyberu. To je angličtina se Šárkou, která mě hrozně baví a přesně takhle dává smysl. Díky, Šárko! Keep going!”

Jindra Šulcová
patentová zástupkyně pro ochranné známky

Šárku jsem oslovil, protože nechci být “ten druhý”. Každý den se společně v angličtině bavíme o seberozvojových tématech, která mě zajímala. Například přednášku o úspěchu, či o řízení a motivaci týmu. Doporučuji!”

David Hradil
Majitel firmy ShopUp s.r.o.

Na schůzce s vlivným klientem jsem použil oné „odlišnosti“, abych ukázal svoji nejvyšší hodnotu. Věřím, že ono pomyslné udeření hřebíčku na hlavičku, naprostá otevřenost a autenticita nastavená od prvních minut jednání, pomohla překonat častou počáteční nedůvěru nebo vzájemné oťukávání. Těším se na další rozhovor se Šárkou, jak s výsledky dále naložit a kam všude je mohu aplikovat. Šárka i metoda How To Fascinate® naprosto předčila moje očekávání. Vřele doporučuju!

Jan Tihelka
VIP Consultant Partners Financial Services a.s.

Udělat si samotný test nestačí, takových jsem si už udělala spoustu a pak skončily v šuplíku. Se Šárkou je to jiné, vidí širší souvislosti a pomáhá pojmenovávat věci správnými slovy. Manuál, který jsem od ní dostala, bych mohla používat každý den. Šárka mi ukázala, že jde totiž napasovat na cokoliv, od zavedení nového výrobku do provozu, přes osobní branding až po přijímací pohovor, nebo obyčejnou mezilidskou komunikaci.“

Jitka Pavková
majitelka poboček Nutriadapt

Když jsem dostala možnost využít služeb Šárky, ani na chvíli jsem nezaváhala. Řekla jsem si, že by k běžné typologii MBTI nebo ke Gallup Strenght byla pěkným doplňkem. Co ale následovalo, bylo nad má očekávání. Konečně jsem pochopila, v čem se skrývá podstata mé osobnosti. Ihned jsem dokázala vyřešit některé komunikační bloky a začít na sobě ještě více pracovat. Díky Šárko, ráda doporučuji tvé služby dál.

Markéta Jílková
sociální sítě, web a mailing

Program How to fascinate mi pomohl v období hledání práce hned po škole. Tou dobou jsem měl za sebou už několik pohovorů, ze kterých jsem neměl úplně dobrý pocit. Jeho absolvování a podrobný rozbor s Šárkou mi pomohlo lépe si uvědomit mé silné a slabé stránky a tím se i u těchto pohovorů lépe “prodat“.”

Bc. Lukáš Tihelka
technik kontroly kvality

Každý jsme jiný, každý máme jiné předpoklady a každého z nás naplňuje nebo vysává něco jiného. How to Fascinate® mi pomohl si uvědomit, že z činností, které mě vysilují, si nemusím lámat hlavu. Občas jsem propadal nejistotě, že něco nezvládám, nebo že jsem divný, protože mě to úplně vyčerpává a ostatní to zvládají s nadšením. Nijak se neupínám na ten výsledek, člověk by měl mít nadhled, ale vždycky, když mi ty konkrétní činnosti začnou lézt krkem, nestresuju se a naopak se začnu smát a říkat si, že už bych to sakra měl někomu delegovat. Takže za mě určitě doporučuji, jen bych rád dodal, že test sám o sobě smysl dává, ale je to je jen test. Teprve až po spolupráci se Šárkou, to do sebe všechno zapadlo

Martin Hájek
majitel firmy MH Firm-Transport s.r.o.

Obdivujeme Vaši pozitivní energii, se kterou ke školení přistupujete. Nechybí Vám trpělivost k nám, což jsme velmi oceňovali. Upřímně jsme před tréninkem moc nepřemýšleli, co vše můžeme očekávat, ale překvapila nás až detailní pravdivost výsledků z testu. Uvědomili jsem si, jak nás mohou vnímat ostatní a že můžeme na své okolí působit i jinak, než si myslíme. Nyní chápeme více reakce okolí v některých životních situacích. Na základě tohoto školení můžeme více pochopit reakce okolí a přizpůsobit jim naši komunikaci. Zvýšila se nám sebedůvěra. Můžeme pracovat na svém vystupování k lidem. V práci půjdeme směrem, kterým vynikáme. V situacích, které nás vyčerpávají nebudeme příliš setrvávat, nebo plýtvat energií. Na základě 28 otázek došlo ke kompletnímu odhalení našich osobností a leadership dovedností, se kterými jsme se naprosto ztotožnili.

Lucie Peterová
Marketing Manager ve firmě DETECHA

Fascinate® je opravdu zajímavý nástroj, jak zjistit, jak vás vidí svět. Nevěděl jsem, co od něho úplně očekávat, ale pustil jsem se do toho. Za 5 minut jsem měl všech cca 28 otázek vyplněných a už jsem koukal na výsledek. Byl jsem překvapený, jak přesné výsledky to byly. Některé věci jsem se o sobě domníval, ale neuměl jsem je pojmenovatTo byl pro mě obrovský přínosZvědomit si vlastnosti, jak vás vidí svět a postupně se s tím učit pracovat.

David Hradil
majitel ShopUp.cz

Špičková komunikace (ŠK) dokonale vystihuje to, co Šárka Králíčková (ŠK) umí. Zcela trefné body, v čem jsem dobrá a co mě vyčerpává, ve mě po první konzultaci a výsledcích zažehly tak nutkavou potřebu jít více do hloubky, až umím zcela autenticky prezentovat svou firmu i mou maličkostVím a již si zcela uvědomuji, jak působím na okolí, má komunikace k týmu je mnohem srozumitelnější, dokážu být na všechny strany efektivnější. Jako osoby jsme jedineční a neopakovatelní a přesně to dokáže celek ŠK předat a osvojit si v každodenních činnostech.

Michaela Mikolášková Votýpková
Marketing Manager ve firmě DETECHA

Velice děkuji za Vaši službu. Byla pro mě velmi užitečná a přínosná. Pomohla mi uvědomit si a pojmenovat pocity, které mi „vířily hlavou“ ve spojitosti s myšlenkami na pracovní změnu a s tím souvisejícími pochybnostmi. Po rozhovoru s Vámi se dokážu sama na sebe podívat jasnějším i sebevědomějším pohledem. Podařilo se mi oprostit se od depresivního pohledu na možnosti, které jsou přede mnou. Závěrem musím taktéž zmínit Váš příjemný hlas, který přispěl k pohodě a vytvoření příjemné atmosféry při rozhovoru.

Zuzana Bílá
odborný rada SZIF

Nenechte si ujít novinky