Tým ASPINTOA®

Členové týmu, kteří mění pohled na vzdělávání 

Šárka Králíčková

Neurolingvistika, business témata

Šárka má 20 let zkušeností s výukou angličtiny s přesahem do osobního rozvoje. Potkáte ji na workshopech, táborech a firemních akcích. Věnuje se hlavně firemním klientům. 

Honza Králíček

Výuka dětí a studentů, outdoor akce

Honza je oblíbený SPINTO® Leader se specializací na trénink a rozvoj dětí a studentů. Nejčastěji ho potkáte v Atlanta Akademii, kde vede kurzy pro SUPERHEROES a ROCKSTARS. 

Marta Kovářová

Výuka dětí a studentů, firemní rozvoj

Martu potkáte na všech třech úrovních. Pracuje s dětmi, ráda rozvíjí teenagery a zároveň je skvělá ve vedení dospělých i manažerů. Marta má obrovský přesah a rozhled v mnoha odvětví. Vede studenty v Atlantě a SPINTO® metodou trénuje dospělé. Je to náš rodič-podnikatel.

Kateřina Černíková

Překlady, gramatika

Katka nás kdysi oslovila kvůli spolupráci a už nikdy neodešla. Umí skvěle pracovat s dětmi, studenty a velmi si ji chválí manažeři. Je vynikající v gramatice. Nyní je na mateřské dovolené a s námi spolupracuje na překladech. Pevně věřím, že ji jednou potkáte ve SPINTO® klubech.

Beáta Pultarová

Produkty, outdoor akce

Beáta je v tuto chvíli naším produktovým manažerem. V Atlantě s námi začala jako čtyřleté dítě, prošla s námi tábory, vzdělávala děti a nyní pro ně tvoří produkty, které dokažou rozvíjet studenty i dospělé. Studuje na právnické fakultě.

Monika Hrubá

Produkty, lingvistika, outdoor akce

Monika vytváří obsah našich produktů, k čemuž využívá nejen SPINTO® metodu, ale i své didaktické a lingvistické znalosti ze studia učitelství anglického jazyka. K nám do Atlanty chodila již od školky a dnes s námi jezdí jako vedoucí na tábory. Studuje učitelství angličtiny a dějepisu na Masarykově univerzitě v Brně.

Staňte se SPINTO® Leaderem!

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® Leadery, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Nenechte si ujít novinky