SPINTO® metoda

Atraktivní výuka angličtiny s přesahem do osobního rozvoje

Co je metoda SPINTO®

SPINTO® metoda je nový způsob výuky angličtiny v kombinaci s osobním rozvojem. Zaměřuje se na praktické dovednosti, čímž se zásadně odlišuje od tradičního školního přístupu. Mění vzdělávání v zábavu, zlepšuje komunikační dovednosti a učí, jak aktivně využívat angličtinu každý den. Stavíme na osobních zkušenostech, pracujeme s reálnou angličtinou a aktivně komunikujeme. Na metodě SPINTO® je založen celý náš komplexní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje v angličtině.

SPINTO® metoda je nový způsob výuky angličtiny v kombinaci s osobním rozvojem. Zaměřuje se na praktické dovednosti, čímž se zásadně odlišuje od tradičního školního přístupu. Mění vzdělávání v zábavu, zlepšuje komunikační dovednosti a učí, jak aktivně využívat angličtinu každý den. Stavíme na osobních zkušenostech světových leaderů, pracujeme s reálnou angličtinou a aktivně komunikujeme. Na metodě SPINTO® je založen celý náš komplexní systém vzdělávání a osobnostního rozvoje v angličtině.

SPEAK

Náš přístup je založený na komunikaci, aktivní formulaci myšlenek a zlepšování dovedností v oblasti mluveného projevu.

INSPIRE

Inspirujeme se zkušenostmi z volně dostupných videí leaderů z celého světa a měníme tak své myšlení, přístup k životu i svět kolem sebe.

TOGETHER

Zakládáme si na partnerském přístupu: každý člověk má unikátní zkušenosti, které sdílí s ostatními a tím se učíme jeden od druhého.

vzdělávání pro všechny věkové kategorie

Ekosystém vzdělávání a rozvoje

Nabízíme komplexní systém vzdělávání, který zahrnuje produkty, offline akce a programy pro každého, kdo se chce učit a rozvíjet. Je určený pro:

 

 • Děti z mateřských a základních škol ve věku 4–15 let (více zde),
 • studenty středních a vysokých škol ve věku 16–26 let (více zde),
 • dospělé (více zde),
 • rodiče (více zde),
 • školy, učitele a lektory (více zde),
 • firmy, manažery a podnikatele (více zde).

Každý den aktivně v angličtině

Aktivní trénink

Všechny vzdělávací programy ASPINTOA® jsou založené na aktivním denním tréninku, který můžete realizovat osobně s námi, samostatně při samostudiu s našimi produkty nebo skupinově ve SPINTO® klubech, kde se učíte s námi i od sebe navzájem. Win-win výsledek za každé situace.

Know-how celého světa

Pro trénink angličtiny využíváme otevřené otázky, inspirativní videa a programy sestavujeme systematicky nebo na míru v rámci SPINTO® klubů. Lekce umíme připravit prakticky na jakékoliv pro vás zajímavé téma a tím rozvíjet kompetence, které jsou pro vás aktuální. 

Osobnostní rozvoj

Využíváme to nejlepší z know-how leaderů celého světa ve svých životech a hledáme způsob, jak zdokonalit vlastní schopnosti a dovednosti. Myslíme a mluvíme v angličtině, čímž měníme způsob přemýšlení. Objevujeme tak nové asociace i kompetence a přinášíme radost z komunikace.

Vzdělávání s leadery z celého světa

Proč studovat nudné učebnice a hrané poslechy, když je kolem nás tolik inspirativních lidí? Trénujeme díky nim angličtinu a inspirujeme se jejich know-how. Naučíte se tak nejen mluvit, ale i přemýšlet v angličtině. Sami pak můžeme využít to, co nám dává smysl a objevujeme tak další možnosti pro vlastní rozvoj, studium i práci. Angličtina je pro nás prostředkem k učení, které mění náš život i svět kolem nás.

vzdělávání pro podnikatele a firmy
vzdělávání pro podnikatele a firmy

Vzdělávání s leadery z celého světa

Proč studovat nudné učebnice a hrané poslechy, když je kolem nás tolik inspirativních lidí? Ať už je to Brendon Burchard, Simon Sinek, Sally Hogshead,  Sunny Lenarduzzi, Marie Forleo, Oprah Winfrey nebo někdo jiný, učíme se díky nim angličtinu a inspirujeme se jejich know-how. Přebíráme nové myšlenky, přemýšlíme na tím, jak je můžeme využít my sami a objevujeme tak další možnosti pro vlastní rozvoj, studium i práci. Angličtina je pro nás prostředkem k učení, které mění náš život i svět kolem nás.

Možnosti spolupráce

9

Individuální

Intenzivní výuka se zaměřením na témata, která aktuálně potřebujete, inspirace světovými leadery, zaměření na osobní rozvoj a nové dovednosti.

9

SPINTO® kluby

Online i offline forma skupinové výuky orientovaná na sdílení zkušeností, aktivní komunikaci s flexibilními tématy a obsahem.

9

Workshopy

Jednorázové akce s intenzivní výukou angličtiny a osobním rozvojem v několika oblíbených oblastech, které vás zajímají nejčastěji.

9

SPINTO® Leader

Nabízíme interní i externí formu spolupráce pro kompetentní lektory, které oslovuje naše filosofie a chtěli by se stát její součástí.

Naše nabídka SPINTO®

 • Speak Up Cards Transformers 1

  DIALOGIS C PROFI TRANSFORMER 1 Rozvoj komunikace pro firmy (ANGLIČTINA)

  1 290 
 • Speak Up Cards Transformers 2

  DIALOGIS C PROFI TRANSFORMER 2 Rozvoj komunikace pro firmy (ANGLIČTINA)

  1 290 
 • Transformers 3

  DIALOGIS C PROFI TRANSFORMER 3 Rozvoj komunikace pro firmy (ANGLIČTINA)

  1 290 
 • Wordeso Leaders B2

  WORDESO B2 PROFI LEADER 2, Rozvoj slovní zásoby (ANGLČTINA)

  1 290 

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně SPINTO® metody? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Staňte se SPINTO® Leaderem!

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® Leadery, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Nenechte si ujít novinky