Katalog produktů ASPINTOA®

Jsme tvůrci, výrobci i distributoři unikátních vzdělávacích programů i produktů vyrobených v ČR

speak up cards

SPEAK UP – Komunikace pro dvojice

Unikátní karty podporující osobnostní rozvoj v angličtině od první chvíle. Fungují na principu konverzace mezi dvěma účastníky, kteří spolu mluví, pokládají si navzájem otázky a naslouchají. Jedno balení obsahuje 180 – 540 otázek a nápověd, které při pravidelném tréninku vydrží roky. Speak Up Cards nabízíme od dětí po zkušené podnikatele na úrovni A0-C2.

 

WORDESO – Eso ve slovní zásobě

Netradiční eso ve slovní zásobě, které pomáhá rozvíjet komunikaci v angličtině. Zaměřuje se nejen na trénink paměti, ale i na čtení, správnou výslovnost, rozvoj aktivní angličtiny a vnímání cizího jazyka kolem sebe. Každé balení obsahuje 100 karet, podporujících rozvoj anglické slovní zásoby, její použití ve větách a další oblasti jazyka. Wordeso nabízíme od dětí po podnikatele na úrovni A0-C2.

 

GRAMMAX – Gramatika na max

Tato unikátní pomůcka k zábavnému tréninku gramatiky zahrnuje formální jazyková pravidla v rozsahu úrovní A0-C2. Zaměřuje se na konverzaci a procvičování gramatiky v praxi. Balení obsahuje 90 oboustranných karet s obrázky, otázkami (180) a odpověďmi (260), díky nimž se děti soustředí na správné použití sloves, časů a dalších gramatických jevů. Grammax je určený pro děti i profesionály; poslouží ale každému, kdo se chce naučit gramatiku komunikativní formou.

 

INFITY – Nekonečné možnosti 

Spojením slov INFINITE a POSSIBILITY vznikl název INFITY, který přináší nekonečné možnosti vaší představivosti, kreativitě a vašemu myšlení. Díky foto kartám budete vytvářet příběhy o sobě, vzpomínat na svou minulost, aktivně mluvit o své přítomnosti a představovat si, kde chcete být v budoucnosti. Vaše mysl a představivost je nekonečná. Naučte se mluvit o sobě a aktivně naslouchat druhým.

 

klubová trička

DIALOGIS V ČEŠTINĚ

Tréninkové karty v češtině jsou plné otevřených otázek, díky kterým můžete začít dialogy. Jsou určeny pro školní psychology, třídní učitele, pro firemní teambuiding, nebo pro zábavu v rodině. U malých dětí jsou vhodné pro trénink aktivního čtení a mluvení nahlas. Otázky v češtině můžete také použít v hodinách angličtiny k tréninku překladů a hrát s nimi další hry. Vyrábíme v sadách od malých dětí, přes studenty až po profesionály.

 

MATEMY – Počítej

s námi 

Jak pomoci dětem trénovat sčítání, odčítání, násobení, dělení a spolupracovat s ostatními? Nechte je dívat se na sebe z očí do očí a učit toho druhého a zároveň i sebe. Tak spojíte více dovedností a zahrajete si také spoustu her.

Naučte děti převzít zodpovědnost za své vzdělávání a udělat z matematiky kámoše na celý život.

Jazyky: ČEŠTINA, ANGLIČTINA

 

UCELENÉ METODIKY

Kompletní metodické sady produktů jsou určeny školám, rodičům i firmám, které mají zájem o celé řady nebo kombinace produktů. Nabízíme je v předem připravených variantách, rádi ale namícháme i sadu na míru v závislosti na individuálních potřebách. Vytváříme také individualizované sady, které poslouží například jako praktický vánoční dárek pro vaše zaměstnance ve firmách. Dodáváme v tvrdé profi verzi nebo v měkké papírové verzi pro úrovně A0-C2.

 

EKO BOXY

Cenově dostupnější varianta tréninkových karet ASPINTOA Rozdíl je v kvalitě a množství: 45 nebo 90 křídových karet v eko balení. Využít je tak mohou rodiny s dětmi, DDM, tábory, školy i odpolední kluby. Jsou dostupné pro SPEAK UP, WORDESO, GRAMMAX i INFITY produkty. Teď už může sebevědomě komunikovat a bavit se opravdu každý.

 

MINI BOXY

Ideální sady k cestování a hraní her s tréninkovými kartami ASPINTOA Dostupné pro Speak Up, Grammax, i Wordeso. 18 oboustranných tvrdých karet v plechovém mini boxu s 36 otázkami nebo slovní zásobou či gramatikou.  Můžete s nimi studovat na pravidelné bázi, vozit je s sebou v autě nebo na konferenci. Vhodné také pro teambuilding a trénink myšlení. Tvrdé profi karty jsou hebké na dotek a prezentují tu nejvyšší kvalitu. Zabavíte se a budete konečně komunikovat na úrovni dle vašeho výběru A0-C2. Jedna karta denně, aktivně, atraktivně.

 

SLOVNÍKY ASPINTOA®

ASPINTOA slovníky jsou jiné. Nenajdete v nich abecední seznam slov. Najdete v nich čísla karet a u nich vše, co na kartě najdete. Tak alespoň opravdu zjistíte, kolik slov vlastně z jedné karty umíte. Slovníky mají hodně stran a slova se v nich i opakují, pokud se na kartách znovu objevují. Dítě nebo dospělý tak nemá šanci se slovo nenaučit. Slovníky jsou barevné, žádné černobílé sloupečky. Se slovníky se dají hrát i hry! Vytvořte příběh, zakrývejte sloupky, zapamatujte si, která slova jste dnes zvládli.

 

LEADBOOK MyMindDiary

LeadBook MyMindDiary je určen pro psanou formu vašich otázek a odpovědí. Vlastně vám pod rukama vzniká živá kniha o vašem životě a vašich myšlenkách. Trénujete tak psanou formu vaší angličtiny, zároveň budujete návyk psaní deníku a práci s vaším myšlením. Soustředíte se a pracujete na sobě každý den. Zároveň za sebou vidíte kus práce. Opět píšete o sobě a zdokonalujete své leadership dovednosti.

 

E-LEARNING ASPINTOA®

E-learning ASPINTOA® je platforma propojující učitele a studenty, firmy a zaměstnance a podnikatele a rodiny na leadership cestě vzděláváním, kterou připravujeme. Najdete v ní roční i měsíční programy, metodiky a nová témata pro budoucnost vzdělávání. Naučíte se rychle a efektivně učit nové dovednosti, seznamovat se s novými výzvami a trénovat své leadership vedení. E-learning ASPINTOA® spojuje všechny generace.

 

spinto klub

SPINTO® kluby

Jedinečné, časově flexibilní SPINTO® kluby v online i offline formě. V online variantě organizujeme e-learningová skupinová i individuálních setkání na vámi vybrané téma přímo s certifikovanými trenéry SPINTO® metody. V současné době nabízíme 10 tématických online klubů. Offline i online kluby nabízí možnost vytvářet vlastní kluby, založené na naší metodice a přístupu, vedené ve škole, firmě nebo u vás doma. Poskytneme vám naše know-how a zároveň máte dostatek prostoru pro vaší vlastní inovaci.

DIAGNOSTIKA LEADERSHIP KOMUNIKACE

Metoda How to Fascinate® je diagnostický nástroj, který stojí na protilehlé straně dalších metod jako je Gallup, Meyers-Briggs a další. Ukáže vám, jak vás vnímá svět, jaký je váš leadership styl komunikace a jak nejlépe popsat vaší hodnotu pro týmovou spolupráci. Naučíte se rozpoznat 7 způsobů komunikace a lépe poznat vaše lidi v týmu, i vaše zákazníky. Dokážete identifikovat, jak komunikuje váš brand ( nebo vaše škola) a jaké zákazníky ( nebo spolupracovníky) chcete přitahovat. Workshopy vás provede certifikovaný kouč pro ČR Šárka Králíčková.

 

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoliv ohledně naší nabídky produktů? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si s námi domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, brzy se vám ozveme.

Nenechte si ujít novinky