Katalog produktů

Informace k produktům, dostupným na našem e-shopu

Speak Up Cards

Unikátní karty, podporující rozmluvení v angličtině a rozvoj komunikačních dovedností. Fungují na principu konverzace mezi dvěma účastníky, kteří spolu probírají téma z karty. Jedno balení obsahuje 90 karet, které při pravidelném tréninku vydrží celý rok. Speak Up Cards nabízíme v širokém spektru věkových a kompetenčních kategorií, od dětí po zkušené podnikatele.

Prohlédnout nabídku

Wordeso

Netradiční anglické pexeso, které pomáhá rozvíjet komunikaci v angličtině. Zaměřuje se nejen na trénink paměti, ale i na čtení, správnou výslovnost, rozvoj aktivní angličtiny a vnímání cizího jazyka kolem sebe. Každé balení obsahuje 100 karet, podporujících rozvoj anglické slovní zásoby, její použití ve větách a další oblasti jazyka. Wordeso nabízíme pro děti od 4 do 14 let, zabaví ale i starší hráče.

Prohlédnout nabídku

Grammax

Tato unikátní pomůcka k zábavnému tréninku gramatiky zahrnuje formální jazyková pravidla v rozsahu úrovní A0A2. Zaměřuje se na konverzaci a procvičování gramatiky v praxi. Balení obsahuje 90 oboustranných karet s obrázky a odpověďmi, díky nimž se děti soustředí na správné použití sloves, časů a dalších gramatických jevů. Grammax je určený dětem od 4 do 14; poslouží ale každému, kdo se chce naučit základní gramatiku komunikativní formou.

Prohlédnout nabídku

Sady produktů

Kompletní sady produktů jsou určeny školám, rodičům i firmám, které mají zájem o celé řady nebo kombinace produktů. Nabízíme je v předem připravených variantách, rádi ale namícháme i sadu na míru v závislosti na individuálních potřebách. Vytváříme také individualizované sady, které poslouží například jako praktický vánoční dárek pro vaše zaměstnance.

Prohlédnout nabídku

spinto klub

SPINTO® kluby

Jedinečné, časově flexibilní SPINTO® kluby v online i offline formě. V online variantě organizujeme e-learningová skupinová i individuálních setkání na vámi vybrané téma. V současné době nabízíme 10 tematických online kurzů, na dalších tématech pracujeme. Offline kluby nabízí možnost vytvářet vlastní kluby, založené na naší metodice a přístupu, vedené ve škole, firmě nebo u vás doma.

klubová trička

Klubová trika

Vlastní merch v podobě klubových triček atraktivně doplňuje naše programy. Trička v designu jednotlivých ASPINTOA® programů potěší každého, kdo je hrdý na své zapojení do komunity ASPINTOA®, zároveň se chce odlišit a ukázat svůj pokrok. Klubová trička nabízíme v různých barevných variantách pro holky a kluky a ve spoustě velikostí, z nichž si vybere každý. 

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoliv ohledně naší nabídky produktů? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si s námi domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, brzy se vám ozveme.

Nenechte si ujít novinky