How to FASCINATE®

Definice hodnoty pro růst osobnosti a osobní značky

fascinate

Zaměření na jedinečné schopnosti

Metoda How to FASCINATE® je založená na osobnostním testu, který ukazuje, jak člověka vnímá svět kolem něj. Pomáhá poznat styl komunikace, pochopit reakce okolí a začít vědomě sdělovat svou jedinečnost, která pomáhá dosahovat úspěchu. Metodu používáme jako standardní součást spolupráce s firmami, podnikateli, školami, rodiči, a se studenty od 15 let, s cílem sebepoznání, akcelerace osobního rozvoje a budování autentického projevu při interakcích v angličtině.

7 způsobů komunikace

How to FASCINATE® pracuje se sedmi způsoby komunikace, z nichž lze identifikovat dva převažující. Ty vystihují, v čem se odlišuje váš komunikační a leadership styl a definuje interakce s okolím. Odhadnete, které dva způsoby komunikace jsou nejsilnější právě u vás?

fascinate

Co dokáže FASCINATE® test

Síla testu FASCINATE® spočívá v jeho pozitivním a inspirativním ladění. Narozdíl od jiných testů nehledá nedostatky, ale přednosti a rozdílnosti, díky kterým působíte autenticky a přitahujete své okolí. Využívání těchto předností pomáhá osobní prezentaci a interakci, a má pozitivní vliv na sebedůvěru. To pomáhá překonávat emocionální a mentální bloky jak v češtině, tak při používání cizího jazyka a rapidně se tak zvyšuje efektivita učebního procesu. 

fascinate
fascinate

Co dokáže FASCINATE® test

Síla testu FASCINATE® spočívá v jeho pozitivním a inspirativním ladění. Narozdíl od jiných testů nehledá nedostatky, ale přednosti a rozdílnosti, díky kterým fascinujete své okolí. Využívání těchto předností pomáhá osobní prezentaci a interakci, a má pozitivní vliv na sebedůvěru. To pomáhá překonávat emocionální a mentální bloky jak v češtině, tak při používání cizího jazyka a rapidně se tak zvyšuje efektivita učebního procesu. 

Co získáte s FASCINATE®

Pochopíte, jak vás vnímají lidé kolem vás

Osobnostní testy obvykle ukazují, jak vnímáte svět vy. FASCINATE® naopak vyhodnotí, jak vnímá okolí vás. Pomůže vám pochopit reakce okolí a aktivně pracovat na vědomém a pozitivním ovlivňování signálů, které vysíláte světu.

Identifikujete svoje přednosti

Výsledky a konzultace testu vám pomůžou pojmenovat a pochopit přednosti, díky kterým přitahujete své okolí. Díky tomu budete přesně vědět, na čem pracovat a na co se zaměřit, abyste svůj úspěch ještě více posílili.

Definujete svůj leadership styl

Test FASCINATE® vám pomůže definovat váš komunikační styl při vedení lidí. Pochopíte, jak vystupujete před svým týmem a jak můžete ještě lépe spolupracovat a posunout sebe i ostatní díky vaší jedinečnosti.

Naučíte se sdělovat svoji hodnotu

Díky testu najdete přesná slova, která perfektně vystihují vaši hodnotu. Můžete je používat při představování, v profesním životopisu nebo ve shrnutí na LinkedIn. Správná slova dodají vašemu projevu autenticitu a důvěryhodnost.

Zlepšíte svoji komunikaci v práci i soukromí

Test FASCINATE® se neomezuje pouze na business. Jeho výsledky může využít každý, kdo chce poznat svou jedinečnou sílu a komunikovat svou hodnotu nejen v práci, ale i v soukromí, při navazování nových kontaktů a prohlubování stávajících vztahů.

Začnete budovat svoji osobní značku

Přestanete o sobě pochybovat a zaměříte se na to, co vám přináší úspěch a pozornost okolí. Lidé vás budou znát jako skvělé komunikátory, kteří znají svou hodnotu a dokážou zaujmout během prvních 9 vteřin, na kterých při prvním dojmu záleží nejvíc.

Jak probíhá spolupráce

Objednejte svůj program

Testy FASCINATE® jsou součástí balíčků v rámci našich kurzů a 1:1 spolupráce. Objednat si je ale můžete i individuálně. Aktuální nabídku vidíte v sekci Naše nabídka na této stránce. 

Vyplňte online test

Po zaplacení a zpracování objednávky vám pošleme unikátní link s testem, který byste měli sami vyplnit. Test obsahuje 28 otázek, jejichž zodpovězení nezabere déle než 30 minut.

Konzultujte se Šárkou

Po vyplnění testu dostanete vyhodnocení v češtině a angličtině (16, resp. 20 stran). Následně se s vámi spojí Šárka Králíčková, dohodne termín online schůzky a výsledky s vámi podrobně projde. 

Staňte se hvězdou komunikace

Po konzultaci dostanete písemný dokument, který shrne všechno důležité. K výsledkům se můžete vracet a komunikovat svou jedinečnost v mnoha sférách svého života.

Naše nabídka FASCINATE®

 • B+ | PROFI SPEAK UP AVENGERS 1, Rozvoj myšlení v angličtině pro studenty od 15 let

  1 890 
 • Speak Up Cards Transformers 1

  C | PROFI SPEAK UP TRANSFORMER 1 Rozvoj leadership myšlení v angličtině

  1 890 
 • B1 | PROFI SPEAK UP SPEAKER 2 Rozvoj leadership myšlení v angličtině

  1 890 
 • B2 | PROFI SPEAK UP LEADERS 2 Rozvoj myšlení v angličtině pro dospělé

  1 890 

Řekli o FASCINATE®

Fascinate® je opravdu zajímavý nástroj, jak zjistit, jak vás vidí svět. Nevěděl jsem, co od něho úplně očekávat, ale pustil jsem se do toho. Za 5 minut jsem měl všech cca 28 otázek vyplněných a už jsem koukal na výsledek. Byl jsem překvapený, jak přesné výsledky to byly.Některé věci jsem se o sobě domníval, ale neuměl jsem je pojmenovat. To byl pro mě obrovský přínos. Zvědomit si vlastnosti, jak vás vidí svět a postupně se s tím učit pracovat.“

David Hradil, majitel ShopUp.cz – www.davidhradil.cz

„Špičková komunikace (ŠK) dokonale vystihuje to, co Šárka Králíčková (ŠK) umí. Zcela trefné body, v čem jsem dobrá a co mě vyčerpává, ve mě po první konzultaci a výsledcích zažehly tak nutkavou potřebu jít více do hloubky, až umím zcela autenticky prezentovat svou firmu i mou maličkostVím a již si zcela uvědomuji, jak působím na okolí, má komunikace k týmu je mnohem srozumitelnější, dokážu být na všechny strany efektivnější. Jako osoby jsme jedineční a neopakovatelní a přesně to dokáže celek ŠK předat a osvojit si v každodenních činnostech.“

Michaela Mikolášková Votýpková – majitelka GemMedical s.r.o. – www.gemmedical.cz

„Když jsem dostala možnost využít služeb Šárky, ani na chvíli jsem nezaváhala. Řekla jsem si, že by k běžné typologii MBTI nebo ke Gallup Strenght byla pěkným doplňkem. Co ale následovalo, bylo nad má očekávání. Konečně jsem pochopila, v čem se skrývá podstata mé osobnosti. Ihned jsem dokázala vyřešit některé komunikační bloky a začít na sobě ještě více pracovat. Díky Šárko, ráda doporučuji tvé služby dál.“

Markéta Jílková – sociální sítě, web a mailing, LinkedIn marketajilkova-marketing

SALLY HOGSHEAD

Sally Hogshead

Sally Hogshead je autorka FASCINATE®, dvou knih a odbornice na branding New York Times, kde jako autorka píše články o fascinaci. Pracovala jako copywriterka a kreativní ředitelka pro značky jako Nike, Coca-Cola, Mini Cooper a Godiva. Je jedním z 182 současných profesionálních řečníků, kteří byli uvedeni do Síně slávy (Speakers Hall of Fame) – nejvyšší ocenění v oboru za profesionální dokonalost. Opakovaně byla jmenována č. 1 Global Brand Guru a často se objevuje v ranní show NBC TODAY .

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně How to FASCINATE® metody? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Staňte se SPINTO® Leaderem!

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® Leadery, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Nenechte si ujít novinky