FAQ

Odpovědi na nejčastější dotazy

Organizuje ASPINTOA® i offline kurzy a setkání?

Rozhodně ano! Na základě tradice Atlanta akademie pořádáme akce, workshopy, tábory a v Královéhradeckém kraji také kurzy pro děti. Offline setkávání s angličtinou a osobním rozvojem nabízíme i v rámci SPINTO® klubů, na jejichž budování spolupracujeme v celé ČR. 

Jak funguje SPINTO® metoda? 

Metoda SPINTO® je založená na partnerském přístupu ke vzdělávání a inspiraci osobnostmi z celého světa, na jejichž zkušenostech trénujete vlastní kompetence a učíte se anglicky. Výuka probíhá aktivně, denně a s tématy, která vás baví. Naučené můžete okamžitě aplikovat v praxi.

Co znamená leadership v ASPINTOA® pojetí?

Leadership pro nás není jen o vedení lidí, jaké znáte z firem – leadery podle nás mohou být i ty nejmenší děti. Stává se jím každý, kdo je ochoten převzít zodpovědnost za své vzdělávání a rozvoj a proaktivně stavět svou budoucnost, založenou na sebedůvěře a kompetencích.

Co přesně ASPINTOA® nabízí?

Tvoříme vzdělávací produkty a programy pro budoucí generace. Nabízíme vzdělávací karty a e-learningové kurzy (SPINTO® kluby), kde učíme angličtinu v kombinaci s osobnostním rozvojem a důrazem na komunikaci. Máme vlastní, ucelený systém vzdělávání a osobního rozvoje pro každého.

Co mám dělat, když moc neumím anglicky, ale chci vzdělávat své dítě?

Vaše dítě můžete přihlásit do SPINTO® klubu nebo na individuální lekce, kde se mu bude věnovat jeden z našich skvělých SPINTO® Leaderů. Chcete-li rozvíjet vlastní jazykové kompetence, vyzkoušejte program Innovators, určený rodičům.

Jak souvisí produkty a e-learning od ASPINTOA®?

Jedná se komplexní systém vzdělávání. Produkty jsou určeny pro samostudium (bez lektora), e-learning naopak probíhá pod vedením lektora, s aktivní spoluprací účastníků. Produkty s e-learningem se vzájemně doplňují, ale je možné je využívat i samostatně. 

Líbí se mi váš přístup a chtěl bych s vámi spolupracovat. Jaké jsou možnosti?

V současné době je možné spolupracovat jako SPINTO® Leader v interním týmu nebo založit vlastní offline SPINTO® klub, který funguje na principu franšízy. Pro jeho vytvoření poskytujeme plnou podporu a asistenci. 

Kde všude najdu vaše produkty a programy?

V současné době najdete naše produkty exkluzivně v našem e-shopu a na e-learningové platformě, kterou připravujeme. 

Můžu s vámi konzultovat použití produktů? Kde se dozvím více informací?

Samozřejmě. Obecné rozdělení produktů najdete v Katalogu produktů, informace o programech a jejich rozdělení najdete na stránce Jak vybrat správný program, informace o jednotlivých produktech a jejich obsahu najdete v popisku každého produktu. Máte-li pochybnosti, zavolejte nebo napište, rádi vám poradíme se správným výběrem. 

Co když si vyberu produkt, který se nehodí pro mou jazykovou úroveň?

Produkt vám rádi vyměníme za vhodnější za předpokladu, že nám jej zašlete zpět v původním stavu, nepoškozený a kompletní. Rádi vám také poradíme, která úroveň je pro vás nejvhodnější. 

Jaká je cílová skupina, na kterou se ASPINTOA® zaměřuje?

Naše nabídka je zaměřená na děti, studenty, rodiče, učitele, zaměstnance a podnikatele. Spolupracujeme se školami i firmami a pomáháme jim budovat offline SPINTO® kluby.

Hledáme lektory pro firemní kurzy. S čím nám můžete pomoct?

Firmám, manažerům a podnikatelům nabízíme SPINTO® kluby a individuální lekce. Ve SPINTO® klubech pracujeme ve skupinkách, individuální lekce probíhají formou 1:1, intenzivně a aktivně každý den. Témata si v obou případech volíte vy sami podle aktuálních potřeb. 

Jsme dynamická firma a poptáváme kurzy, které umí flexibilně změnit náplň na požádání. Jsme tu správně?

Ano. Náplň kurzu umíme přizpůsobit podle potřeby. Každý týden si můžete volit témata, která vás zajímají nebo která aktuálně potřebujete. Nepracujeme s učebnicemi a nevyučujeme gramatiku, proto dokážeme flexibilně reagovat na vaše potřeby. 

K čemu slouží SPINTO® kluby?

SPINTO® kluby jsou skvělou příležitostí pro trénink angličtiny, osobní rozvoj a sdílení zkušeností. Probíhají ve skupinkách s maximálně 6 účastníky. Téma SPINTO® klubu si volíte sami, stejně jako náplň kurzu. Kluby jsou určeny pro děti, studenty, rodiče a učitele i pro firmy. Každé cílové skupině nabízíme atraktivní a aktuální témata.

Je možné se potkat na osobní konzultaci?

Určitě! Ozvěte se nám prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi si s vámi domluvíme online schůzku.

Pracujete jen v angličtině nebo nabízíte i jiné jazyky?

Aktuálně nabízíme produkty, akce a programy pouze v angličtině, některé také v češtině. Do budoucna plánujeme expanzi na další trhy a budeme postupně nabízet a přidávat produkty a programy v dalších jazycích. 

Jsme jazyková škola. Je možné se domluvit na spolupráci?

Ano. Jazykovým školám nabízíme spolupráci v rámci online SPINTO® klubů. Můžou si také zakoupit sady produktů, které jim pomohou rozmluvit studenty jejich vlastních programů. Pokud máte zájem o jinou formu spolupráce, kontaktujte nás a probereme spolu aktuální možnosti. 

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na něco úplně jiného? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si s námi domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Nenechte si ujít novinky