Dovednosti pro 21. století pro studenty

Komunikace, empatie, sebedůvěra, spolupráce a sebereflexe pro studenty od 15 do 25 let

Dovednosti pro 21. století a společné učení

Zaměřte se na komunikaci v češtině i angličtině, založenou na reálných životních situacích namísto učebnic. Využijte naše produkty, které studenty baví. Díky tomu se rozmluví, naučí se o sobě přemýšlet každý den. Nechte je formulovat a komunikovat vlastní myšlenky, čímž se připravují na skutečný život v globálním světě. To jsou dovednosti pro 21.století a společné učení.

N

Na střední i na vysoké

Naše nabídka produktů osobního rozvoje je vhodná pro všechny studenty bez ohledu na aktuální stupeň vzdělání, specializaci, zájmy nebo jejich zaměření.

N

Společné učení

Oživte vzdělávání díky komunikaci v různých jazycích. Nechte studenty mluvit o sobě a zároveň poznávat druhé. Vyměňují si zkušenosti a učí se od sebe navzájem. 

N

Rozvoj osobnosti

Využijte poznatků v osobnostníh rozvoje a vedení lidí. Pomáhejte jim formovat názory, postoje a myšlenky, rozvíjejte osobnost a podporujte individualitu každého studenta.

Od studentů po dospělé

…aby mohli odvážně mluvit

avengers

STUDENTI 15+

 • systematické vzdělávání s návazností pro studenty středních škol od 15 do18 let
 • rozvíjejte dovednosti pro 21. století:  kreativitu a inovaci, komunikaci a spolupráci, vedení, sebereflexi, empatii, i světové jazyky,
 • pro ty, kteří se chtějí nejen trénovat komunikaci a spolupráci, včetně jazykových dovedností, ale zároveň poznat sebe sama, zvýšit své sebevědomí a využít dovednosti v praxi
 • systém AVENGER V ANGLIČTINĚ
 • systém AGENT V ČEŠTINĚ
 • úrovně 1, 2, 3
 • video materiály na Youtube ASPINTOA
 • slovníky ke všem produktům v PDF zdarma nebo k zakoupení v tiskové formě
 • k dostání i Deníky pro rozvoj myšlení
 • můžete zakoupit Speak Up Cards, Wordeso, Grammax, Dialogis, Infity, které se skvěle doplňují.
speakers

STUDENTI 19+

 • systematické vzdělávání s návazností pro studenty vysokých škol od 19 do 25 let a mladé dospělé
 • rozvíjejte dovednosti pro 21. století: kreativitu a inovaci, komunikaci a spolupráci, vedení, sebereflexi, empatii, i světové jazyky,
 • pro všechny mladé dospělé, kteří chtějí mluvit, rozvíjet svou osobnost a připravit se na budoucí výzvy,
 • systém SPEAKER V ANGLIČTINĚ
 • systém VÍTĚZ V ČEŠTINĚ
 • úrovně 1, 2, 3
 • video materiály na Youtube ASPINTOA
 • slovníky ke všem produktům v PDF zdarma nebo k zakoupení v tiskové formě
 • k dostání i Deníky pro rozvoj myšlení 
 • můžete zakoupit Speak Up Cards, Wordeso, Grammax, Dialogis, Infity, které se skvěle doplňují.
leaders

DOSPĚLÍ 26+

 • systematické vzdělávání s návazností pro dospělé, 
 • skvělé pro všechny, kteří chtějí ještě více mluvit a aktivně přemýšlet, zvýšit své sebevědomí a hodnotu na trhu práce,
 • rozvíjejte dovednosti pro 21. století: kreativitu a inovaci, komunikaci a spolupráci, vedení, sebereflexi, empatii, i světové jazyky,
 • zjistěte svoji největší hodnotu  
 • poznejte 7 způsobů komunikace
 • systém LEADER V ANGLIČTINĚ
 • systém LEADER V ČEŠTINĚ
 • úrovně 1, 2, 3
 • video materiály na Youtube ASPINTOA
 • slovníky ke všem produktům v PDF zdarma nebo k zakoupení v tiskové formě
 • k dostání i Deníky pro rozvoj myšlení 
 • můžete zakoupit Speak Up Cards, Wordeso, Grammax, Dialogis, Infity, které se skvěle doplňují.

Zaměření na leadership u studentů pomáhá zvyšovat jejich sebedůvěru a zodpovědnost za vlastní život, rozvíjí kritické myšlení, odvahu a zlepšuje komunikační dovednosti.

KROK 1 – WORDESO Rozvoj slovní zásoby

Netradiční eso ve slovní zásobě, které pomáhá rozvíjet komunikaci v angličtině. Zaměřuje se nejen na trénink paměti, ale i na čtení, správnou výslovnost, rozvoj aktivní angličtiny a vnímání cizího jazyka kolem sebe. Každé balení obsahuje 100 karet, podporujících rozvoj anglické slovní zásoby, její použití ve větách a další oblasti jazyka. Wordeso nabízíme od dětí po podnikatele na úrovni A0-C2.

JAZYKY: ČEŠTINA, ANGLIČTINA

UNIKÁTNÍ SLOVNÍKY ČESKO-ANGLICKÉ

DENÍKY

 

speak up cards

KROK 2 – SPEAK UP Spolupráce 

Unikátní karty podporující osobnostní rozvoj v angličtině od první chvíle. Fungují na principu konverzace mezi dvěma účastníky, kteří spolu mluví, pokládají si navzájem otázky a naslouchají. Jedno balení obsahuje 180 – 540 otázek a nápověd, které při pravidelném tréninku vydrží roky. Speak Up Cards nabízíme od dětí po zkušené podnikatele na úrovni A0-C2.

 

klubová trička

KROK 2 – DIALOGIS Komunikace

Tréninkové karty v češtině jsou plné otevřených otázek, díky kterým můžete začít dialogy. Jsou určeny pro školní psychology, třídní učitele, pro firemní teambuiding, nebo pro zábavu v rodině. U malých dětí jsou vhodné pro trénink aktivního čtení a mluvení nahlas. Otázky v češtině můžete také použít v hodinách angličtiny k tréninku překladů a hrát s nimi další hry. Vyrábíme v sadách od malých dětí, přes studenty až po profesionály.

 

INFITY – Nekonečné možnosti 

Spojením slov INFINITE a POSSIBILITY vznikl název INFITY, který přináší nekonečné možnosti vaší představivosti, kreativitě a vašemu myšlení. Díky foto kartám budete vytvářet příběhy o sobě, vzpomínat na svou minulost, aktivně mluvit o své přítomnosti a představovat si, kde chcete být v budoucnosti. Vaše mysl a představivost je nekonečná. Naučte se mluvit o sobě a aktivně naslouchat druhým.

 

SLOVNÍKY ASPINTOA®

ASPINTOA slovníky jsou jiné. Nenajdete v nich abecední seznam slov. Najdete v nich čísla karet a u nich vše, co na kartě najdete. Tak alespoň opravdu zjistíte, kolik slov vlastně z jedné karty umíte. Slovníky mají hodně stran a slova se v nich i opakují, pokud se na kartách znovu objevují. Dítě nebo dospělý tak nemá šanci se slovo nenaučit. Slovníky jsou barevné, žádné černobílé sloupečky. Se slovníky se dají hrát i hry! Vytvořte příběh, zakrývejte sloupky, zapamatujte si, která slova jste dnes zvládli.

 

LEADBOOK MyMindDiary

LeadBook MyMindDiary je určen pro psanou formu vašich otázek a odpovědí. Vlastně vám pod rukama vzniká živá kniha o vašem životě a vašich myšlenkách. Trénujete tak psanou formu vaší angličtiny, zároveň budujete návyk psaní deníku a práci s vaším myšlením. Soustředíte se a pracujete na sobě každý den. Zároveň za sebou vidíte kus práce. Opět píšete o sobě a zdokonalujete své leadership dovednosti.

 

Máte odvahu vést?

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® trenéry, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Řekli o nás

Je to pro mě možnost jak se zlepšit v konverzaci a nebát se mluvit. Jsem rád, že se často dostaneme k jiným tématům než k těm, která jsou neustále omílaná ve školách a člověk už k nim mnohdy nemá co říct. Můžu se v klidu vyjádřit, nikdo mi neskáče do řeči a ihned mě neopravuje, místo toho moje chyby shrne, když domluvím. Atmosféra během konverzace je velmi příjemná a přátelská.

Pepa Panenka
Gymnázium Dobruška

“Rozhodně jsem se rozmluvil. Kouč se celý rok soustředil přímo na mě. Probírali jsme, co mě baví a co bych mohl použít. Od fotbalu, přes spolupráci v týmu až po leadership témata. Výsledkem je velký posun a nové možnosti, které díky angličtině mám.”

Maxmilián Petera
Střední škola stavební Hradec Králové

Je to skvělej kolektiv, kterej mě naučil anglicky. Začal jsem s angličtinou už v mateřské školce, což je hodně důležitý, protože mě to hodně posunulo napřed. Angličtina je budoucnost. Já se dorozumím všude. Problém je, že tu angličtinu neumí ti druzí. Tímto vám chci říct, běžte do toho, nebuďte ti druzí, ti, co se budou stydět.” celá reference zde

Jakub Franc
Právnická fakulta Masarykovy univerzity

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně naší nabídky pro studenty? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Vyzkoušejte tréninkové karty