Vlastní hry a vzdělávání pro firmy

Budujte dobré vztahy mezi zaměstnanci a zákazníky

angličtina pro firmy

Chcete držet v rukou vlastní hru? Vyrobíme vám ji na míru.

Budujte opravdové vztahy mezi lidmi díky ASPINTOA® hrám, které vyrobíme na míru právě pro vaši firmu. Můžete si vybrat ze 4 her, které pro vás máme. Budou unikátně připravené pro vaše zaměstnance nebo zákazníky. Chcete bavit své lidi a zároveň je vzdělávat? Pak je to ten pravý důvod, proč začít spolupracovat.

KOZÍ CHLÍVEK – PENZION A RESTAURACE

“Pojď se podívat. Kozí chlívek má vlastní hru.”

 

ASPINTOA® HRY
N

WORDESO KOZÍ CHLÍVEK

Wordeso je víc než pexeso. Zabavíte s ním malé, i velké. Zahrajete s ním dalších 7 her, které najdete uvnitř v návodu. Čeká vás pohodová chvilka u kávy a vaše děti v restauraci si přitom hrají a rodina se baví. To je sen restaurací, i rodin.

N

DIALOGIS KOZÍ CHLÍVEK

Dialogis – poznejte se víc je hra plná otevřených otázek a odpovědí s nápovědou na stranách každé karty. Otázky vám připravíme na míru podle vašeho zaměření. Máte vlastní fotografie? Sem s nimi. Vše zpracujeme a opět si zahrajete 7 her.

N

INFITY KOZÍ CHLÍVEK

Infity je radost z kreativity. Zpracujeme vaše krásné fotografie nebo dodáme jiné podle zaměření, které chcete. Oboustranné karty přináší dalších 7 her zábavy a kreativního myšlení. Uvnitř najdete návod na 7 her, ale vymyslíte jich i víc.

angličtina pro firmy

Chcete spojovat lidi? Nyní to můžete ovlivnit.

Není nad to vidět lidi se smát a společně si pomáhat. Všichni, kdo pracujeme s lidmi, se chceme cítit propojeni. Ať už s firmou, ve které pracujete, nebou kterou budujete. ASPINTOA® hry propojují zábavu a vzdělávání. Komunikace probíhá MEZI námi a přesně tak fungují naše materiály. Připravíme vám je na míru od A do Z. Podle vašeho brandu sladíme barvy, loga, témata. Propojíme vzdělávání a zábavu, to je naše specialita. Pokud se u vás lidé dobře cítí, pak budujete firmy, které světu něco přináší. A my vám s tím můžeme pomoci.

PENZION ANIČKA

“Za jeden večer hry spojily 40 lidí,

kteří zůstali a povídali si další 2 hodiny.”

N

WORDESO PENZION ANIČKA

Wordeso obsahuje celkem 24 oboustranných karet, návod, jak s kartami pracovat a 7 her. Vyrobíme vám ho na míru. Máme tři druhy. Minimální množství je 10 ks. Zaváděcí cena  je 490 Kč za jeden box.

N

DIALOGIS PENZION ANIČKA

Dialogis obsahuje celkem 24 oboustranných karet s otevřenými otázkami, které vám na míru vytvoříme, a  7 her. Na straně karty najdete malou nápovědu. ASPINTOA® hry můžete mít v češtině nebo v angličtině.

N

INFITY PENZION ANIČKA

Infity obsahuje celkem 24 oboustranných karet s fotografiemi, které mohou/nemusí být vaše vlastní. Uvnitř najdete návod, jak rozproudit kreativitu a 7 her. Objednat si můžete jen jednu z her nebo všechny. 

Inovace a vášeň pro vzdělávání, které můžeme tvořit, nám dává smysl. Chceme zlepšovat vztahy mezi lidmi. Pokud i vy máte podobnou misi, spojíme vaše lidi pomocí ASPINTOA® vzdělávání.

ASPINTOA® vzdělávání

ASPINTOA® tvoří otevřený ekosystém vzdělávání, který propojuje angličtinu s osobním rozvojem a leadership dovednostmi, od začátečníků po profesionály. Sebevzdělávání hraje v budoucnosti důležitou roli a my na ní chceme připravit lidi. Česká republika se nemusí bát. Může být sebevědomá. Ale pokud není schopná spolupracovat a komunikovat v angličtině, ztrácíme.

Proto pracujeme na systematickém vzdělávání, kde se lidé sami rozhodují, kde jsou, kam míří a kde chtějí být.  Proto nevytváříme další učebnice, ale systémy karet, se kterými otáčíme vzdělávání do zábavy.

V češtině je pak můžete používat k rozvoji myšlení a na teambuilding.

 

Řekli o nás

“Pravidelné tréninky SPINTO® metodou se Šárkou jsou pro mě nesmírně inspirativní a efektivní. Inspirativní proto, že nasávám každý den know-how od předních leaderů z celého světa. Efektivní proto, že kromě leadershipu denně používám a zlepšuji svou angličtinu. Investice do koučinku s Šárkou formou SPINTO® metody jsou pro mě nejlépe investovanými financemi poslední doby.”

Petr Němeček
obchodní ředitel ve společnosti ANTEE s.r.o.

“Každý den o malý krok. V angličtině, plánování, prezentaci, byznysu a čemkoli dalším, co si pro daný týden vyberu. To je angličtina se Šárkou, která mě hrozně baví a přesně takhle dává smysl. Díky, Šárko! Keep going!”

Jindra Šulcová
patentová zástupkyně pro ochranné známky

“Spolupráce se Šárkou a její SPINTO® metodou je neskutečně efektivní, vzdělávající a zábavná. Stejně tak poznání skrze metodu Fascinate®, která mi přinesla nové pohledy a pojmenování sebe sama. Obě metody spolu se Šárkou, která je žena na pravém místě, mě posunuly skokově kupředu a já jsem si stoporocentně jistá, že z těchto zdrojů budu čerpat celý život. Šárko, děkuji a těším se na pokračování.”

Jitka Zoderová
IKIGAI COACH

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně naší nabídky pro firmy a podnikatele? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Svoboda ve vzdělávání