Dovednosti pro 21. století pro dospělé

Komunikace, spolupráce, empatie a sebereflexe pro rodiny, školy i firmy

angličtina pro firmy

Leadership vedení a globální vzdělávání

Společné vzdělávání se zaměřením na osobnostní rozvoj a dovednosti pro 21.století je klíčem k posunu vpřed. Potřebujeme empatické lídry, kteří se nebojí ukázat vizi pro lepší svět. Mít zodpovědnost za sebevzdělávání a osobnostní rozvoj v neustále měnícím se prostředí. Naučit se vést sebe, abychom byli připraveni vést druhé. Naučit se komunikovat a spolupracovat v globálním světě je dovednost pro budoucnost.

N

Zvýšení sebevědomí

Brzdí vás komunikace v dalším rozvoji? Zapracujeme na vašich kompetencích i sebedůvěře. Vedení týmů, delegování i sebereflexe vás budou bavit!

N

Globální inspirace

Transformujte svoje myšlení i komunikaci díky tréninkovým kartám, které spojují lidi. Zažijte je při teambuildingu nebo pro samostudium češtiny i angličtiny.

N

Růst firem

To nejdůležitější, co máte, jsou vaši lidé. Poznejte je ještě lépe. Pusťte se do mezinárodních projektů, které zlepší vaše obchodní výsledky.

Pro profesionály

…aby měli odvahu vést

rodiny innovators

rodiče

 • systematické vzdělávání s návazností pro rodiče, kteří se chtějí podílet nejen na vzdělávání svých dětí,
 • pro ty, kteří vedou svoje školy, centra, jazykové kurzy,
 • pro ty, kteří mají odvahu vést svoje vlastní kluby a centra celoživotního vzdělávání
 • rozvíjejte dovednosti pro 21. století: kreativitu a inovaci, komunikaci a spolupráci, vedení, sebereflexi, empatii, i světové jazyky,
 • systém INNOVATOR V ANGLIČTINĚ
 • systém INOVÁTOR V ČEŠTINĚ
 • víkendy pro rodiče s dětmi v Deštném v Orl.h.
školy a učitelé

UČITELÉ

 • systematické vzdělávání s návazností pro učitele, kteří se chtějí rozvíjet v osobnostním rozvoji a leadership dovednostech,
 • ideální pro učitele, kteří mají zájem o sdílení zkušeností,
 • rozvíjejte dovednosti pro 21. století: kreativitu a inovaci, komunikaci a spolupráci, vedení, sebereflexi, empatii, i světové jazyky,
 • systém EDUCATOR V ANGLIČTINĚ
 • systém TRENÉR V ČEŠTINĚ
 • víkendy pro učitele v Deštném v Orl.h.
podnikatelé transformers

firmy

 • systematické vzdělávání s návazností pro manažery a podnikatele, kteří chtějí rozvíjet své leadership dovednosti,
 • pro dospělé, kteří mají zájem o  další témata osobního rozvoje ,
 • rozvíjejte dovednosti pro 21. století: kreativitu a inovaci, komunikaci a spolupráci, vedení, sebereflexi, empatii, i světové jazyky,
 • systém TRANSFORMER V ANGLIČTINĚ
 • systém TVŮRCE V ČEŠTINĚ
 • víkendy pro dospělé v Deštném v Orl.h.
 • v současné době nabízíme Speak Up, Dialogis, Wordeso.

Leadership je klíčová dovednost pro úspěch jednotlivců i firem nejen v kontextu vedení lidí, ale i v oblasti řízení vlastního potenciálu a pracovního výkonu. 

Řekli o nás

“Pravidelné tréninky SPINTO® metodou se Šárkou jsou pro mě nesmírně inspirativní a efektivní. Inspirativní proto, že nasávám každý den know-how od předních leaderů z celého světa. Efektivní proto, že kromě leadershipu denně používám a zlepšuji svou angličtinu. Investice do koučinku s Šárkou formou SPINTO® metody jsou pro mě nejlépe investovanými financemi poslední doby.”

Petr Němeček
obchodní ředitel ve společnosti ANTEE s.r.o.

“Každý den o malý krok. V angličtině, plánování, prezentaci, byznysu a čemkoli dalším, co si pro daný týden vyberu. To je angličtina se Šárkou, která mě hrozně baví a přesně takhle dává smysl. Díky, Šárko! Keep going!”

Jindra Šulcová
patentová zástupkyně pro ochranné známky

“Spolupráce se Šárkou a její SPINTO® metodou je neskutečně efektivní, vzdělávající a zábavná. Stejně tak poznání skrze metodu Fascinate®, která mi přinesla nové pohledy a pojmenování sebe sama. Obě metody spolu se Šárkou, která je žena na pravém místě, mě posunuly skokově kupředu a já jsem si stoporocentně jistá, že z těchto zdrojů budu čerpat celý život. Šárko, děkuji a těším se na pokračování.”

Jitka Zoderová
IKIGAI COACH

WORDESO – Eso ve slovní zásobě

Netradiční eso ve slovní zásobě, které pomáhá rozvíjet komunikaci v angličtině. Zaměřuje se nejen na trénink paměti, ale i na čtení, správnou výslovnost, rozvoj aktivní angličtiny a vnímání cizího jazyka kolem sebe. Každé balení obsahuje 100 karet, podporujících rozvoj anglické slovní zásoby, její použití ve větách a další oblasti jazyka. Wordeso nabízíme od dětí po podnikatele na úrovni A0-C2.

 

speak up cards

SPEAK UP – Komunikace pro dvojice

Unikátní karty podporující osobnostní rozvoj v angličtině od první chvíle. Fungují na principu konverzace mezi dvěma účastníky, kteří spolu mluví, pokládají si navzájem otázky a naslouchají. Jedno balení obsahuje 180 – 540 otázek a nápověd, které při pravidelném tréninku vydrží roky. Speak Up Cards nabízíme od dětí po zkušené podnikatele na úrovni A0-C2.

 

klubová trička

DIALOGIS V ČEŠTINĚ

Tréninkové karty v češtině jsou plné otevřených otázek, díky kterým můžete začít dialogy. Jsou určeny pro školní psychology, třídní učitele, pro firemní teambuiding, nebo pro zábavu v rodině. U malých dětí jsou vhodné pro trénink aktivního čtení a mluvení nahlas. Otázky v češtině můžete také použít v hodinách angličtiny k tréninku překladů a hrát s nimi další hry. Vyrábíme v sadách od malých dětí, přes studenty až po profesionály.

 

INFITY – Nekonečné možnosti 

Spojením slov INFINITE a POSSIBILITY vznikl název INFITY, který přináší nekonečné možnosti vaší představivosti, kreativitě a vašemu myšlení. Díky foto kartám budete vytvářet příběhy o sobě, vzpomínat na svou minulost, aktivně mluvit o své přítomnosti a představovat si, kde chcete být v budoucnosti. Vaše mysl a představivost je nekonečná. Naučte se mluvit o sobě a aktivně naslouchat druhým.

 

SLOVNÍKY ASPINTOA®

ASPINTOA slovníky jsou jiné. Nenajdete v nich abecední seznam slov. Najdete v nich čísla karet a u nich vše, co na kartě najdete. Tak alespoň opravdu zjistíte, kolik slov vlastně z jedné karty umíte. Slovníky mají hodně stran a slova se v nich i opakují, pokud se na kartách znovu objevují. Dítě nebo dospělý tak nemá šanci se slovo nenaučit. Slovníky jsou barevné, žádné černobílé sloupečky. Se slovníky se dají hrát i hry! Vytvořte příběh, zakrývejte sloupky, zapamatujte si, která slova jste dnes zvládli.

 

LEADBOOK MyMindDiary

LeadBook MyMindDiary je určen pro psanou formu vašich otázek a odpovědí. Vlastně vám pod rukama vzniká živá kniha o vašem životě a vašich myšlenkách. Trénujete tak psanou formu vaší angličtiny, zároveň budujete návyk psaní deníku a práci s vaším myšlením. Soustředíte se a pracujete na sobě každý den. Zároveň za sebou vidíte kus práce. Opět píšete o sobě a zdokonalujete své leadership dovednosti.

 

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně naší nabídky pro firmy a podnikatele? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Inovace ve vzdělávání