Potřebujeme leadership vzdělávání pro děti i učitele

autor: | Kvě 28, 2022 | Leadership, Aktivní komunikace, Modernizace školství

Tohle je #leadership vzdělávání.

Tohle je výsledek, když dětem a učitelům dáte do ruky nástroje, díky kterým se stávají lídry od první chvíle.

Učitel (lídr) má jediný cíl. Vytvořit kolem sebe další lídry (děti).

Není nutná frontální výuka. Není nutná učebnice. Je nutný systematický trénink dovedností, které nám pomohou v budoucnosti.A co je víc než samostatnost, sebedůvěra a spolupráce?

Pak už je jedno, zda komunikujeme v angličtině, češtině nebo v matematice. Učíme se jeden od druhého. Učitel na to nemusí být sám. Ale on dosud byl. Byl jediným komunikačním nástrojem. Nyní má nástroj a systém, díky kterému se děti i učitel rychle posouvají. Díky kterému se jejich myšlení rychle mění. A my s ním.

Nic jiného do budoucna potřebovat nebudeme. Jen jsme se potřebovali vrátit K LIDEM. K jejich emocím, empatii, energii. Naučit se koncentrovat a být ve střehu, ale hlavně se u toho nahlas bavit.Tohle video mi přišlo včera ze ZŠ Týniště nad Orlicí od paní učitelky Petry Ptáčkové.

Poznámka k videu byla jednoduchá: “Jsou aktivní a jsou soustředění. Prostě úžasní. Všichni.” Rodiče nám odsouhlasili zveřejnění videa. Rodiče se zapojují do výuky svých dětí, protože děti doma hlásají: ” Dáme karty?”Vidí nadšené a motivované studenty. Co víc si přát?

Přeju si, aby Česká republika otevřela své oči a podívala se na nás, na lidi. Nejen v zahraničí umí dělat vzdělávání. I Česká republika umí tvořit materiály pro budoucnost vzdělávání. I Češi umí tvořit vzdělávání na světové úrovni. Zavolejte si nás na ministerstvo, do mateřských, základních, středních i vysokých škol. My jsme připraveni.

Vše si vyzkoušejte a sami uvidíte, co se změní. SPINTO® metoda funguje. Je to trénink osobnostního rozvoje. V angličtině, češtině, matematice a další se připravuje. S nadsázkou říkám, že jsme #startup s 20letou tradicí.

My jsme blázni do vzdělávání.

A jsme na to hrdí. Obrátili jsme vzdělávání vzhůru nohama. Učitele mohou být potichu a děti mohou mluvit nahlas. Nejen mluvit, ale hlavně myslet.

Vše je postaveno na inovaci, gamifikaci a spolupráci.

A přitom je to tak jednoduché. Občas máme na účtě pár korun. Investovali jsme do vývoje přes 1 milion. A manžel právě prodal motorku. Kvůli mě. Přinesl peníze a říká: “Využij je dobře. Ať se ti to povede.”

Naší misí je rozmluvit svět. Spojit lidi. Sblížit rodiny. Užívat si radost ze vzdělávání.

Lidé spolu méně a méně komunikují.

Proto jsme vytvořili nástroje a hry, se kterými spojujeme generace. Naše práce bude mít dopad na 15 milionů lidí. Tohle je zatím naše meta. Trénovat meta dovednosti pro váš úspěch v budoucnosti. Tvořit vzdělávání, které se neustále mění.

Vítejte v ASPINTOA – tréninkovém centru celoživotního vzdělávání. Naučíme vás i vaše děti, jak rychle a efektivně trénovat nové dovednosti pro 21.století. Spojujeme lidi, kombinujeme metody a tvoříme nové materiály pro budoucnost vzdělávání.

Staňte se SPINTO® Leaderem!

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® Leadery, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Nenechte si ujít novinky