Čemu věří ASPINTOA

autor: | Úno 3, 2022 | Leadership, Modernizace školství

Dokáže kdysi malá holka z českého města, která dostala čtyřku z angličtiny u maturity, stala se desátníkem a složila přísahu vlasti na Vojenské Univerzitě v Brně, poprvé se vzbouřila rodičům a odešla ze školy, aby pak vystudovala učitelství pro mateřské školy v Litomyšli, stala se au pair v Americe, založila Atlantu Akademii, stala se maminkou třech dětí, nikdy se nepřestala sebevzdělávat, sama se učila přes chyby a pády podnikat, měnila fixní myšlení na růstové, stala profesionálním jazykovým koučem, certifikovaným trenérem leadership komunikace, tvůrcem SPINTO metody a majitelkou firmy ASPINTOA s.r.o., vytvořit vzdělávací systém a nové materiály, které změní budoucnost vzdělávání a rozvíjet lidi v lídry v každé věkové kategorii?

Naším heslem vždycky bylo: I CAN DO IT. Dokážu to. Nikdy jsem se nevzdala. Vždycky jsem věřila a věřím v lidí. V potenciál každého člověka a človíčka na této zemi. Slovo TOGETHER – SPOLEČNĚ – je pro mě nejdůležitější na světě.

JAK má svět žít a spolupracovat, když spolu neumíme komunikovat? JAK můžeme vytvářet lepší prostředí pro naše děti, rodiny, školy a firmy, když lokální nebo globální spolupráce vázne nebo chybí? JAK pomoci učitelům ve školách nebýt zahlceni a posouvat se v osobním rozvoji?

JAK pomoci dětem nezažívat nudu, být aktivní a akční a znát leadership dovednosti už od raného dětství? JAK přinést #leadership do škol a modernizovat vzdělávání hned? JAK společně rozmluvit svět? Všude se mluví o otázce PROČ. A je moc důležitá. Proč to všechno dělat? Aby lidi měli odvahu vést, ne následovat. Abychom uměli společně komunikovat a spolupracovat.

JAK to udělat? JAK nečekat? JAK nečekat na vládu až změní systém vzdělávání? Nemusíme, zvládneme to sami. Změna či proměna začíná u nás. Ale JAK to chcete udělat, když nemáme v rukou materiály, které potřebujeme, abychom mohli opravdu komunikovat s ostatními?

JAK se odprostit pouze of frontální výuky a začít #leadership vzdělávání, kde se učíme jeden od druhého, měníme naše dovednosti a myšlení? JAK přinézt zpět inovaci a vášeň do vzdělávání, kde učitelé ani děti už v tom nebudou sami? JAK vytvořit motivační systém, kde si sami určujeme jak rychle nebo pomalu půjdeme?

JAK zpracovávat know-how světa a aktivně ho lidem dostat do života? JAK jen nekonzumovat informace v dnešní době a aktivně se podílet na sebevzdělávání a spolupracovat s ostatními?

JAK spojit komunikaci v angličtině, osobnostní rozvoj a leadership dovednosti, které potřebujeme pro úspěch v budoucnosti? Abychom se nebáli řici ano sami sobě. Abychom nebyli ti druzí. Abychom byli sebevědomými lidmi. Abychom byli se svými dětmi. Abychom byli na svou zemi pyšní. Abychom jenom nemluvili, ale šli do akce a řešili to, co nefunguje.

Mít odvahu vést druhé, znamená mít první odvahu vést sám sebe. Mějte odvahu vést své vzdělávání a sebe a uvidíte, kam vás to vede.

Všechno začíná námi a tak jsem vytvořila vizi pro budoucnost vzdělávání, kde lidi na lídry se mění. Stalo se tak v roce 2018. První papír, první vize, po absolvování Marie Forleo B School, a mé 15 leté zkušenosti na hraně mezi soukromým a státním vzděláváním.

Dnes, v roce 2022, můžeme s týmem ukázat, co dříve bylo jen snem v našich představách.

Staňte se SPINTO® Leaderem!

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® Leadery, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Nenechte si ujít novinky