Konec frontální výuky?!

autor: | Pro 31, 2021 | Modernizace školství, Leadership, Jak se rozmluvit, Aktivní komunikace

Vytvořili jsme (zatím v angličtině) motivační systém pro děti, díky kterému se neztratí.

Připraveno pro učitele základních škol, kteří pracují s velkými skupinami, malými skupinami nebo individuálně, ale i jako samostudium. Konec frontální výuky.

Děti komunikují MEZI sebou. Nečekají na učitele.

“Je to způsob vzdělávání, který dětem dává možnost nejen mluvit, ale i přemýšlet. Učitelé se tak stávají lídry, kteří pomáhají dětem stát se samostatnými na jejich cestě vzdělávání.

ASPINTOA© systém přináší inovaci a nadšení do vzdělávání (nejen) angličtiny a leadership myšlení na úrovni A1 -A2 pro děti , B1-B2 pro studenty a dospělé, C1-C2 pro profesionály.

  • Pro děti červená barva reprezentuje 3-step systém pro úroveň A0.
  • Žlutá barva reprezentuje 3-step systém pro úroveň A1.
  • Modrá barva reprezentuje 3-step systém pro úroveň A2.

“Děti si samy dokážou jasně změřit, na jaké jsou úrovni a mohou jít dopředu i zpět tak, aby se cítili sebevědomě. Mají jasně měřitelný nástroj toho, kde na své cestě vzdělávání jsou. Tak, aby každý mohl uspět.”

Pojďme přinést inovaci a nadšení zpět do vzdělávání. Děti i učitelé jsou připraveni.

Stagnace nikoho dlouhodobě nebaví. Z ní vzniká nuda a to je zabiják vzdělávání.

Po 20 letech každodenní praxe ve vzdělávání, kde ale nevidíme změnu v naší zemi, jsme se místo toho, aby z nás vznikla jen další franšíza, rozhodli vytvořit otevřený ekosystém celoživotního vzdělávání, kde lidi na lídry se mění.

Česká republika může vést, nemusí jen následovat.

A umět aktivně komunikovat v angličtině je základ.

Dokážeme ale tento systém přenést i do dalších “předmětů”? Já věřím, že ano. Jen už to nezvládneme sami. Takto jsme připravili další systém pro studenty i podnikatele, myslíme i na rodiče a učitelé.

Prvních pět škol už v nás, svoje schopnosti a schopnosti dětí uvěřili. Ale bez pomoci dalších to bude školu po škole trvat roky.

Jaké by to bylo, kdyby do měsíce, roku, se Česko rozmluvilo?”

Tak rychle? Ano, každý na své úrovni, ale tak, aby se rok co rok posunulo. My sami jsme stále v šoku, co jsme vytvořili, odvážně to nazývám disruptivní inovací. Mohu žít ale naivně ve své víře a ve své bublině.

A proto píšu vám všem, kteří máte zájem tvořit svět vzdělávání, který stojí na třech lidských pilířích – komunikaci, leadershipu a spolupráci.

Ale které také dokáže přinést akční kroky, energii a empatii do vzdělávání. Došli jsme až sem a teď budeme rádi za možnost validace z vaší strany.

Systém, který se dá implementovat do systému.

Dáte nám možnost představit, co jsme to tedy vytvořili a jak moc to může pomoci České republice a vzdělávání? Děkuji všem, kdo už jste nás kontaktovali, a budeme moc rádi, pokud se další přidají, i za sdílení.

Staňte se SPINTO® Leaderem!

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® Leadery, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Nenechte si ujít novinky