Dokážete tvořit vzdělávání na míru?

autor: | Pro 31, 2021 | Jak se rozmluvit, Leadership, Aktivní komunikace

🔴“Šárko, vytvoříte nám Speak Up Cards pro dospělé (LEADERS) na úrovni B2 do Vánoc? Rádi bychom je měli jako dárek pro kolegy v práci.”

🟠“Šárko, tohle je konečně inteligentní dárek, jak pro firmy, soudce, všechny, kdo se rozvíjí a chtějí seberozvoj spojit s angličtinou.”

🔵“Šárko, ta kvalita karet je neskutečná. Tisk boxů v 3D, cítím i to tetování. Na webu to není vidět, ale když je držíš v ruce, už je nechceš pustit. Mám je v práci na stole a každý se mě na ně ptá.”

A my v Aspintoa s týmem makáme, abychom to akční sebevzdělávání a sebevědomí v angličtině, osobnostním rozvoji a leadership myšlení vytvořili. Dnes jsou nové Speak Up Cards LEADERS B2 na světě!

Aktivní komunikace pro dvojice, Speak Up Leaders 2, úroveň B2.

Čeká vás 180 otevřených otázek a 6 her. Konverzace, Komunikace, ale i samostudium.Pro jednotlivce, i pro firmy, do jazykových škol, do rodin.Najdete je zde: https://aspintoa.com/…/speak-up-cards-26-leaders-level-2/

Těšíme se na vaše reakce a zpětnou vazbu.

Staňte se SPINTO® Leaderem!

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® Leadery, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Nenechte si ujít novinky