Angličtina pro studenty

Angličtina a osobnostní rozvoj pro studenty od 15 do 26 let

Rozvoj osobnosti a leadership dovednosti

Zaměřujeme se na angličtinu, založenou na reálných životních situacích namísto učebnic. Učíme z videí, která studenty baví. Díky tomu se rozmluví, naučí se přemýšlet v angličtině a nadšeně ji využívat každý den. Studenti tím raketově zlepšují svou výslovnost a poslech v různých akcentech a dialektech a zároveň se učí formovat a komunikovat vlastní myšlenky, čímž se připravují na skutečný život v globálním světě.

N

Na střední i na vysoké

Naše nabídka programů a osobního rozvoje je vhodná pro všechny studenty bez ohledu na aktuální stupeň vzdělání, specializaci, zájmy nebo jejich zaměření.

N

Žádné biflování

Neučíme z učebnice, ale z reálných životních situací a praktických materiálů. Hlavní náplň lekcí je komunikace a speaking. Vyměňujeme si zkušenosti a učíme se od sebe navzájem. 

N

Rozvoj osobnosti

Využíváme poznatků světových leaderů. Pomáháme formovat názory, postoje a myšlenky, rozvíjíme osobnost a podporujeme individualitu každého studenta.

N

Budování sebevědomí

Cílevědomě pracujeme na zvyšování sebevědomí a sebehodnoty studentů. Tyto osobnostní předpoklady jsou důležité nejen pro teenagery, ale všechny, kteří chtějí uspět.

N

Komplexní programy

Nabízíme komplexní řešení výuky angličtiny a osobního rozvoje pro studenty všech věkových kategorií. Víme, co je baví a zaměřujeme se na to, co jim pomáhá a rozvíjí jejich schopnosti.

N

Úspora peněz

S našimi produkty reálně ušetříte statisíce korun oproti učebnicím pro jednotlivce, které samo o sobě nepřináší jistotu, že vaše dítě rozmluví a naučí komunikovat. Boxy jsou pro celé třídy nebo rodiny.

Zaměření na leadership u studentů pomáhá zvyšovat jejich sebedůvěru a zodpovědnost za vlastní život, rozvíjí kritické myšlení, odvahu a zlepšuje komunikační dovednosti.

Osobnostní rozvoj v angličtině

Vysvědčení a diplom nejsou to jediné, co zaručí úspěch v životě. Vytvořili jsme programy pro studenty, které jsou o nich samotných a o jejich cíleném osobním rozvoji. Pomáháme jim vyznat se v sobě, pochopit okolní svět a naučit se formovat nejen vlastní život, ale i prostředí a svět kolem sebe. Objevujeme a rozvíjíme jejich potenciál, podporujeme sebereflexi a budujeme sebedůvěru – všechno to, co mladý člověk potřebuje pro úspěšný start do života.

Osobní rozvoj v angličtině

Vysvědčení a diplom nejsou to jediné, co zaručí úspěch v životě. Vytvořili jsme programy pro studenty, které jsou o nich samotných a o jejich cíleném osobním rozvoji. Pomáháme jim vyznat se v sobě, pochopit okolní svět a naučit se formovat nejen vlastní život, ale i prostředí a svět kolem sebe. Objevujeme a rozvíjíme jejich potenciál, podporujeme sebereflexi a budujeme sebedůvěru – všechno to, co mladý člověk potřebuje pro úspěšný start do života.

Naše nabídka pro studenty

 • B+ | SPEAK UP AVENGERS 1, Osobnostní rozvoj v angličtině pro studenty SŠ

  1 890 
 • Workshop pro jednotlivce – Poznejte lépe sami sebe

  1 500 
 • B+ | Wordeso AVENGERS 1, Eso ve slovní zásobě pro studenty SŠ

  1 890 
 • B+| SPINTO® KLUB AVENGER 1, měsíční online programy pro studenty 15+

  1 990 
 • B1 | SPINTO® klub SPEAKERS 1, měsíční online programy pro studenty 19+

  1 990 
 • B1 | Speak Up SPEAKERS 1, Osobnostní rozvoj v angličtině pro studenty VŠ

  1 890 
 • B1 | Wordeso SPEAKERS 1, Eso ve slovní zásobě pro studenty VŠ

  1 890 
 • ASPINTOA® mini box, Ochutnávka osobního rozvoje v angličtině

  277 

Řekli o nás

Je to pro mě možnost jak se zlepšit v konverzaci a nebát se mluvit. Jsem rád, že se často dostaneme k jiným tématům než k těm, která jsou neustále omílaná ve školách a člověk už k nim mnohdy nemá co říct. Můžu se v klidu vyjádřit, nikdo mi neskáče do řeči a ihned mě neopravuje, místo toho moje chyby shrne, když domluvím. Atmosféra během konverzace je velmi příjemná a přátelská.

Pepa Panenka
Gymnázium Dobruška

“Rozhodně jsem se rozmluvil. Kouč se celý rok soustředil přímo na mě. Probírali jsme, co mě baví a co bych mohl použít. Od fotbalu, přes spolupráci v týmu až po leadership témata. Výsledkem je velký posun a nové možnosti, které díky angličtině mám.”

Maxmilián Petera
Střední škola stavební Hradec Králové

Je to skvělej kolektviv, kterej mě naučil anglicky. Začal jsem s angličtinou už v mateřské školce, což je hodně důležitý, protože mě to hodně posunulo napřed. Angličtina je budoucnost. Já se dorozumím všude. Problém je, že tu angličtinu neumí ti druzí. Tímto vám chci říct, běžte do toho, nebuďte ti druzí, ti, co se budou stydět.” celá reference zde

Jakub Franc
Právnická fakulta Masarykovy univerzity

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně naší nabídky pro studenty? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Máte odvahu vést?

Zaujal vás náš projekt a chtěli byste být jeho součástí? Rádi v našem týmu uvítáme další SPINTO® trenéry, kteří se mohou stát členy interního týmu, externě vzdělávat skupiny studentů, nebo vést své vlastní SPINTO® kluby. Ozvěte se nám, rádi vám představíme možnosti spolupráce. 

Nenechte si ujít novinky