Angličtina pro školy a učitele

Efektivní výuka zaměřená na praktickou angličtinu pro žáky, studenty a učitele

angličtina pro školy

Angličtina, na kterou se žáci a studenti konečně těší

Na základě 20 let zkušeností s mimoškolní výukou angličtiny v Atlanta akademii jsme navrhli komplexní systém, díky němuž spolu s učiteli základních, středních a vysokých škol měníme přístup žáků a studentů k angličtině a její použitelnosti ve skutečném životě. Rádi vám pomůžeme zvýšit atraktivitu a reálnou využitelnost výuky cizího jazyka i ve vaší škole.

N

Nadšení žáci a studenti

Kreativnější, zábavnější a komunikativnější výuka vyvolává zvědavost a touhu po studiu a využívání jazyka v praxi. Žáci a studenti se budou těšit na každou hodinu!

N

Vazba na osnovy

Respektujeme curriculum a školní vzdělávací programy. Naše produkty reflektují povinné učivo, zábavnou formou ho rozšiřují a trénují na reálných příkladech.

N

Rozvoj komunikace

Pomůžeme vám přejít od výuky gramatiky k edukaci, založené na komunikaci v cizím jazyce, která motivuje, aktivizuje a podporuje pozitivní vztah k učení. 

N

Široké možnosti využití

Naše produkty se zaměřují na podporu a rozvoj komunikace, ale můžete je použít i k pro procvičení právě probrané látky, včetně gramatiky a psaní.

N

Zvýšení prestiže školy

Kvalitní a prakticky orientovaná výuka jazyků zvyšuje dlouhodobou atraktivitu vzdělávacího zařízení a pozitivně ovlivňuje uplatnitelnost absolventů.  

N

Zaškolení a asistence

Pořádáme pravidelná školení a setkání, kde vás provedeme naším systémem a poskytneme dlouhodobou podporu pro učitele.

Školy, které si uvědomují důležitost uplatnitelnosti žáků a studentů na trhu práce, reflektují ve svých vzdělávacích programech rozvoj jazykových kompetencí a zároveň kladou důraz na rozvoj a vzdělávání učitelů.

Rozvoj pro školy a učitele

spinto klub

SPINTO® kluby pro sdílení zkušeností

 • 3–9měsíční online programy pro učitele,
 • sdílení zkušeností, inspirace, osobní rozvoj a vytváření kontaktů mezi školami a učiteli,
 • dostupné v českém i anglickém jazyce, 
 • možné budování vlastních offline SPINTO® klubů pro učitele i studenty v rámci školy.
spinto klub

Speak Up Cards pro rozmluvení

 • Unikátní karty, navržené pro potřeby škol a učitelů,
 • zaměřené na speaking a rozmluvení skrze tvorbu otázek a odpovědí,
 • použití ve dvojicích nebo ve skupinkách,
 • praktická a reálná témata z pedagogického prostředí,
 • sdílení zkušeností a osobní rozvoj učitelů.
spinto klub

FASCINATE® metoda pro zlepšení komunikace

 • Jedinečný komunikační systém, založený na certifikovaném osobnostním testu,
 • pomáhá objevit optimální komunikační styl, talent a schopnosti učitelů,
 • podporuje budování autonomie a práce v týmu,
 • cílem je pozitivní inspirace, nikoli prostá diagnostika,
 • součástí je odborná konzultace a poradenství.

Osobní rozvoj a sdílení zkušeností pro lepší výsledky

Nabídka programů pro učitele se zaměřuje na osobnostní rozvoj, podporu udržení dlouhodobé motivace, pozitivního přístupu a možnosti meziškolního sdílení zkušeností a budování kontaktů, posilujících týmovou spolupráci na interní i externí úrovni. Cílem těchto aktivit je přispět k lepšímu vzdělávání, zvýšení sebedůvěry učitelů a zefektivnění výuky nejen cizích jazyků. Pro neangličtináře nabízíme programy v češtině.

angličtina pro učitele
angličtina pro učitele

Osobní rozvoj a sdílení zkušeností pro lepší výsledky

Nabídka programů pro učitele se zaměřuje na osobnostní rozvoj, podporu udržení dlouhodobé motivace, pozitivního přístupu a možnosti meziškolního sdílení zkušeností a budování kontaktů, posilujících týmovou spolupráci na interní i externí úrovni. Cílem těchto aktivit je přispět k lepšímu vzdělávání, zvýšení sebedůvěry učitelů a zefektivnění výuky nejen cizích jazyků. Pro neangličtináře nabízíme programy v češtině.

Naše nabídka pro školy a učitele

 • Speak Up Crads Educators 1

  SPEAK UP EDUCATORS 1 pro školy a učitele

 • Speak Up Cards Educators 2

  SPEAK UP EDUCATORS 2 pro školy a učitele

 • EDUCATORS 3

  SPEAK UP EDUCATORS 3 pro školy a učitele

 • PROGRAM EDUCATORS 1 SPINTO® klub pro školy a učitele

  19 900 

Řekli o nás

“Bertík ve škole angličtinu zatím nemá, ale když ho srovnám s jinými dětmi, kde už v první/druhé třídě angličtině je, jsem mile překvapena, že s nimi drží bezvadně krok. Hlavně se nebojí mluvit. Myslím, že až po prázdninách půjde do školy a vezme s sebou naše, vlastně vaše, karty, paní učitelka hned objedná pro celou třídu. Předpokládám, že brzy se staneme i “rockovými hvězdami.”

Eva Šimonová
maminka syna Bertíka (8 let)

“Na základě školení Fascinate můžeme více pochopit reakce okolí a přizpůsobit jim naši komunikaci. Zvýšila se nám sebedůvěra. Můžeme pracovat na svém vystupování k lidem. V práci půjdeme směrem, kterým vynikáme. V situacích, které nás vyčerpávají nebudeme příliš setrvávat, nebo plýtvat energií. 

Lucie Peterová
Marketing Manager ve firmě DETECHA – www.detecha.cz

Děti na začátku sice rozuměly otázkám, ale odpovídaly jednoslovně, po pár cvičení s lehkostí odpovídaly celou větou a byly velmi nadšené a samy od sebe chtějí “jít dělat angličtinu”. Teď jsme ve fázi, že mě nechtějí nechat ani přečíst ty otázky. A já je mohu po každé kartě pochválit, protože jim to tak jde!”

Míša Votýpková
maminka dvou dcer (6 a 8 let)

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně naší nabídky pro školy? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Nenechte si ujít novinky