Angličtina pro rodiče

Podnikatelská příležitost, osobní rozvoj a angličtina pro rodiče

aspintoa pro rodiče

Učte a rozvíjejte (nejen) své děti

Rodičům a dalším zájemcům, které baví práce s našimi produkty a oslovuje je náš přístup a filosofie, nabízíme možnost spolupráce prostřednictvím vybudování vlastního SPINTO® klubu. Využijte své zkušenosti s výukou svých dětí, přijměte výzvu v podobě unikátní podnikatelské příležitosti a pomozte spolu s námi rozmluvit nejen další děti a studenty, ale celé Česko!

N

Komplexní systém

Máme detailně promyšlený systém vzdělávání. Nabízíme programy, které na sebe plynule navazují a rozvíjí jazykové dovednosti a osobnost od školky po manažery velkých firem.

N

Zábavná forma

Víme, jak rozvíjet jazykový potenciál a zároveň se u toho bavit a smát. Učíme angličtinu pro život, přirozeně a kreativně, a děti se na naše hodiny vždycky těší.

N

Rozvoj komunikace

Zaměřujeme se na komunikační a praktické dovednosti v angličtině. Učíme, jak mluvit a vyjadřovat své myšlenky a postoje v reálných životních situacích.

N

Zpracované materiály

Nabízíme kompletní metodiku pro výuku dětí, studentů i dospělých. Poskytneme ověřené materiály, know-how a produkty, které vám usnadní práci.

N

Přidaná hodnota

Ve SPINTO® klubech kombinujeme výuku angličtiny a osobní rozvoj dětí i dospělých, což představuje bezkonkurenční přidanou hodnotu. 

N

Asistence a podpora

Nenecháme vás v tom! Nabízíme odbornou pomoc při budování SPINTO® klubů a metodickou podporu, a to nejen na začátku, ale dlouhodobě.

Největší inspirací pro růst a rozvoj dítěte je důvěryhodný partner v podobě silného a kompetentního rodiče, který pro své dítě představuje vzor pro přístup k životu, učení a vzdělávání.

Rozvoj pro inovativní rodiče

spinto klub

Speak Up Cards pro rozmluvení

 • Unikátní karty, navržené pro potřeby rodičů,
 • zaměřené na speaking a rozmluvení skrze tvorbu otázek a odpovědí,
 • použití ve dvojicích nebo ve skupinkách,
 • praktická a reálná témata z rodičovského prostředí.
spinto klub

FASCINATE® metoda pro zlepšení komunikace

 • Jedinečný systém, založený na certifikovaném osobnostním testu,
 • pomáhá objevit optimální komunikační styl, talent a schopnosti,
 • cílem je pozitivní inspirace, nikoli prostá diagnostika,
 • součástí je odborná konzultace a poradenství.
spinto klub

SPINTO® kluby pro sdílení zkušeností

 • 3–9měsíční online programy,
 • mikro skupiny do 6 účastníků,
 • atraktivní témata, která si sami zvolíte a potřebujete,
 • intenzivní komunikace v angličtině s lektorem i navzájem mezi účastníky,
 • možnost vybudovat vlastní SPINTO® klub v rámci franšízy.

Osobní rozvoj a angličtina pro rodiče

Někteří rodiče mají pochybnosti o tom, zda by měli své děti učit anglicky, jiní mají zájem o osobní rozvoj v oblastech, zajímavých pro jejich rodičovství. Navrhli jsme program Innovators, který reflektuje životní styl rodičů a umožňuje jim rozvíjet se a pracovat na sobě, zatímco se učí anglicky. Produkty a SPINTO® kluby Innovators jsou vhodné pro jazykové kurzy, skupinová setkání, mateřská centra i všechny nadšené rodiče, kterým záleží na vzdělání a konkurenceschopnosti celé rodiny.

angličtina pro rodiče
angličtina pro rodiče

Osobní rozvoj a angličtina pro rodiče

Někteří rodiče mají pochybnosti o tom, zda by měli své děti učit anglicky, jiní mají zájem o osobní rozvoj v oblastech, zajímavých pro jejich rodičovství. Navrhli jsme program Innovators, který reflektuje životní styl rodičů a umožňuje jim rozvíjet se a pracovat na sobě, zatímco se učí anglicky. Produkty a SPINTO® kluby Innovators jsou vhodné pro jazykové kurzy, skupinová setkání, mateřská centra i všechny nadšené rodiče, kterým záleží na vzdělání a konkurenceschopnosti celé rodiny.

Naše nabídka pro rodiče

 • Speak Up Cards Transformers 1

  DIALOGIS C PROFI TRANSFORMER 1 Rozvoj komunikace pro firmy (ANGLIČTINA)

  1 290 
 • Speak Up Cards Transformers 2

  DIALOGIS C PROFI TRANSFORMER 2 Rozvoj komunikace pro firmy (ANGLIČTINA)

  1 290 
 • Transformers 3

  DIALOGIS C PROFI TRANSFORMER 3 Rozvoj komunikace pro firmy (ANGLIČTINA)

  1 290 
 • Wordeso Leaders B2

  WORDESO B2 PROFI LEADER 2, Rozvoj slovní zásoby (ANGLČTINA)

  1 290 
 • WORDESO B+ PROFI AVENGER 1 Rozvoj slovní zásoby (ANGLIČTINA)

  1 290 
 • WORDESO B1 PROFI SPEAKER 1 Rozvoj slovní zásoby (ANGLIČTINA)

  1 290 
 • DIALOGIS B+ AVENGER 1 Rozvoj komunikace (ANGLIČTINA)

  990 
 • DIALOGIS B+ MINI AVENGER 1 Rozvoj komunikace (ANGLIČTINA)

  345 

Řekli o nás

“Na začátku spolupráce jsem byla věčný začátečník. Promluvit a porozumět alespoň jedné větě v angličtině bez urputného přemýšlení bylo sci-fi. Díky každodennímu používání angličtiny v tématech, která mě zajímala, motivovala, rozvíjela jsem se po pár měsících rozmluvila a dokázala rovnou přemýšlet v angličtině. Vše šlo bez biflování a pocitu, že na cizí jazyk prostě nemám hlavu. Díky tomuto vedení je pro mě angličtina zábava a stále posouvám cíle co vše ještě zvládnu s neuvěřitelnou lehkostí.”

Michaela Votýpková
Majitelka GEMMEDICAL s.r.o.
www.gemmedical.cz

 

“Bertík ve škole angličtinu zatím nemá, ale když ho srovnám s jinými dětmi, kde už v první/druhé třídě angličtině je, jsem mile překvapena, že s nimi drží bezvadně krok. Hlavně se nebojí mluvit. Myslím, že až po prázdninách půjde do školy a vezme s sebou naše, vlastně vaše, karty, paní učitelka hned objedná pro celou třídu. Předpokládám, že brzy se staneme i “rockovými hvězdami”

Eva Šimonová
maminka syna Bertíka (8 let)

“Jako rodiče mě zaujal inovativní způsob výuky angličtiny, který Šárka představuje, že jsem se rozhodla opustit zaměstnání a začít s ní spolupracovat. Jako lektor oceňuji flexibilitu a možnost použití vlastní kreativity. Moji studenti (malí i velcí) jsou pro mě výzva a současně ohromná možnost se dále sama vyvíjet a učit. Dělám, co mě baví a jsem za to vděčná. Díky Šárko a Honzo.

Marta Kovářová
SPINTO® Leader a podnikatelka

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně naší nabídky pro rodiče? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Nenechte si ujít novinky