Angličtina pro dospělé

Zábavná angličtina a efektivní osobní rozvoj pro dospělé

angličtina pro dospělé

Odpočinková témata s osobním rozvojem

Pro všechny dospělé, kteří se chtějí zlepšit v angličtině, ale zároveň odběhnout od business témat, jsme připravili program Leaders. Náplní programu může být široké spektrum témat, včetně těch odpočinkových a nenáročných, která vám přinesou nový pohled na věc a inspiraci pro osobní rozvoj. Každodenní aktivní trénink navíc zaujme a spolehlivě rozmluví každého, kdo se nebojí vyzkoušet nový způsob učení.

N

Vhodné pro každého

Nabízíme efektivní trénink angličtiny prostřednictvím individuálních lekcí a SPINTO® klubů, vhodných pro všechny dospělé bez ohledu na věk a profesní zaměření.

N

Zábavné učení

Využíváme vlastní výukovou metodu, která vás bude bavit. Nabízíme produkty, offline akce a programy, které vám pomůžou přemýšlet a pohotově reagovat v angličtině.

N

Zaměření na praxi

Všechny produkty a programy jsou orientované na praktickou využitelnost a reálný rozvoj schopností. Všechno, co se naučíte na našich lekcích, můžete okamžitě využít v praxi.

N

Flexibilní témata

Víme, že nejlépe se učí na tématech, která jsou vám blízká. Náplň našich kurzů je proto flexibilní a přizpůsobujeme ji tomu, co vás aktuálně baví, zajímá a v čem se chcete rozvíjet.

N

Důraz na komunikaci

Lekce s námi jsou zaměřené na mluvení, formulaci myšlenek, sdílení zkušeností a názorů. Zajímá nás, co se vám honí hlavou a to nám umožňuje učit se jeden od druhého.

N

Komplexní programy

Nabízíme komplexní systém vzdělávání a rozvoje pro všechny věkové kategorie. Obklopte se angličtinou a trénujte společně s dětmi a s ostatními rodiči na cestách, ve škole i v práci.

Aktivní řízení a rozvoj vlastního potenciálu přispívá ke zvýšení kvality života, umožňuje objevovat nové kompetence a přináší nové možnosti pro budoucnost.

Angličtina, za kterou se nebudete stydět

Leadership není jen pro úspěšné manažery a majitele velkých firem. Pro nás je leader každý, kdo na sobě chce pracovat a posouvat své dovednosti. Čeká vás zahraniční konference, vedení globálního týmu nebo chcete zapracovat na své angličtině, abyste cítili větší sebedůvěru a domluvili se například na dovolené? Jsme tu, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů.

Komplexní systém vzdělávání

Všechny programy navrhujeme tak, aby hlavním prvkem byla zábava a učení probíhalo spontánně a kreativně. Nabízíme produkty, které mohou využívat rodiče pro výuku svých dětí nebo děti mezi sebou. Lze je kombinovat s e-learningovými SPINTO® kluby, kde se o rozvoj dětí postarají certifikovaní SPINTO® Leadeři. Naše programy na sebe plynule navazují. Doplňují je také offline akce v podobě workshopů, táborů a jiných setkání. S námi se nudit nebudete, i když začnete ve školce a skončíte až po vysoké. 

Naše nabídka pro dospělé

  • SPEAK UP LEADERS 1 pro dospělé

  • SPEAK UP LEADERS 2 pro dospělé

  • SPEAK UP LEADERS 3 pro dospělé

  • PROGRAM LEADERS 1 SPINTO® klub pro dospělé

    14 900 

Řekli o nás

“Na začátku spolupráce byla touha komunikovat a neustále se posouvat vpřed.Každý týden detailně rozebíráme zajímavé a inspirativní téma. Za každou větou následuje otázka JAK, která mi pomáhá najít moje PROČ. Výsledkem je pro mne svoboda a možnost mluvit v angličtině bez obav. Již několikrát se mi to potvrdilo. Díky Šárko za více než roční motivující spolupráci. Těším se na další týden.”

Jan Novotný
Odborný koordinátor svařoven Kvasiny
ŠKODA AUTO a.s.

“Angličtina s Martou je super. Marta je flexibilní, dokáže vždy najít zajímavý materiál ke konverzaci, kde si připomenu slovíčka a o tématech se pak snažím i konverzovat. Do hodin včlení i gramatiku, kterou si procvičím a oživím. Myslím, že mě tyto hodiny posunuly ve smyslu nebát se tolik mluvit – i když jistě s chybami a dále můžu říci, že porozumění se o hodně vylepšilo a zlepšila se moje slovní zásoba.
Moc Vám oběma děkuju. “

MUDr.Veronika Ambrožová
www.diabetin.cz

Šárku jsem oslovil, protože nechci být “ten druhý”. Každý den se společně v angličtině bavíme o seberozvojových tématech, která mě zajímala. Například přednášku Arnold Schwarzeneggera o úspěchu, či o řízení a motivaci týmu společně se Simonem Sinkem atp. Určitě Šárku doporučuji dalším lidem v mém okolí. Je to takový živel, který vám vždy zlepší náladu. 🙂

David Hradil
Majitel firmy Shop Up
www.davidhradil.cz

Máte dotaz? Jsme tu pro vás!

Chcete se zeptat na cokoli ohledně naší nabídky pro dospělé? Zajímá vás spolupráce s ASPINTOA® a rádi byste si domluvili schůzku? Neváhejte nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, rádi se vám ozveme.

Nenechte si ujít novinky